Aktualne oferty pracy

Weryfikator tłumaczeń języka angielskiego, tłumacz, koordynator projektów wielojęzycznych (6 marca 2018)

Warunki i wymagania: doskonała znajomość języka angielskiego i polskiego, praca w siedzibie firmy; pełny etat, komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji międzyludzkich.

Współpraca z tłumaczami

Biuro Tłumaczeń ATT INTERWERS podejmie współpracę z tłumaczami języków europejskich i niektórych języków pozaeuropejskich. Jesteśmy zainteresowani pozyskaniem doświadczonych tłumaczy, fachowców w swoich dziedzinach techniki. Umiejętność wykonywania tłumaczeń technicznych jest dla nas priorytetem. Osoby z wykształceniem filologicznym prosimy zaś o szczegółowe i udokumentowane wyjaśnienia dotyczące posiadania przez nie rzeczywistej i aktualnej wiedzy i umiejętności z innej dziedziny.

Jednocześnie zachęcamy do podjęcia z nami współpracy także ludzi młodych, bez doświadczenia w tłumaczeniu, ale znających dobrze język obcy i posiadających unikalne umiejętności i fachową wiedzę z konkretnej dziedziny techniki lub prawa. Młodym tłumaczom technicznym (osobom z wykształceniem technicznym, a nie filologicznym) oferujemy możliwość pokierowania rozwojem ich umiejętności językowych i tłumaczeniowych. Wdrażamy ich również do pracy w oprogramowaniu wspomagającym proces tłumaczenia.