Translations Dutch – Polish

Biuro tłumaczeń – język niderlandzki

W przypadku tłumaczeń z języka niderlandzkiego na polski i z polskiego na niderlandzki największym zaskoczeniem dla Polaków może być wysoka cena. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że dobrobyt Holandii przekłada się na istotnie inny niż w Polsce poziom większości cen, a już na pewno na poziom kosztów wszelkiej “ręcznej” produkcji, czyli także tłumaczeń. Chociaż niderlandzkie biura tłumaczeń korzystają oczywiście z coraz doskonalszych narzędzi informatycznych wspomagających proces tłumaczenia, tym niemniej nie zastąpią one nigdy człowieka, który jako jedyny w pełni opanował skomplikowany system porozumiewania się, jakim jest język. Ci ludzie z kolei – tłumacz języka niderlandzkiego, weryfikator, koordynator projektu – muszą być opłacani na miarę wymagań rynku, w którym uczestniczą.

Jako biuro tłumaczeń staramy się dostosowywać się do otoczenia biznesowego i wyszukujemy najlepszych tłumaczy języka holenderskiego w interesie swoich Klientów, gwarantując jednocześnie szczególną dbałość o relację ceny do jakości. W ostatnim czasie obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na tłumaczenia z języka niderlandzkiego oraz na język niderlandzki. Najczęściej tłumaczymy dokumenty urzędowe i prawne, zaświadczenia, akty, gwarancje, świadectwa, materiały marketingowe, dokumentacje przetargowe, instrukcje obsługi, a także informacje o charakterze medycznym.

W przypadku przekładów z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki dokładamy wszelkich starań, żeby jakość przekładu była najwyższej jakości. Na końcowy efekt składa się praca doświadczonych tłumaczy, dociekliwych i wszechstronnie wykształconych korektorów językowych oraz zdyscyplinowanych, zorganizowanych i punktualnych koordynatorów projektów tłumaczeniowych.