Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Tłumaczenia hiszpański

Tłumaczenia – hiszpański

Hiszpański, jako język urzędowy używany jest aż w 23 krajach, położonych na różnych kontynentach. Jednak zainteresowanie klientów tłumaczeniami polsko-hiszpańskimi utrzymuje się na dość niskim poziomie. Trudno się temu dziwić, skoro hiszpański stanowi jeden z najpopularniejszych języków świata, ale jednak na zachodniej półkuli. Inwestycji hiszpańskich jest w Polsce mało, a Biuro Tłumaczeń ATT odczuwa to mocno, gdyż świadczy usługi B2B.

Sprawdzeni tłumacze, terminowa realizacja, żywy język, najwyższa jakość tłumaczeń

To hasła, które szczególnie podkreślamy w kontekście przekładów z i na język hiszpański. Każdy współpracujący z nami tłumacz posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy z językiem hiszpańskim, a także rozległą wiedzę z różnych dziedzin nauki i techniki. Dzięki temu możemy wykonywać nawet najbardziej specjalistyczne tłumaczenia, które wyróżniają się poprawnością językową oraz doskonałą znajomością tematu. Nasi tłumacze polsko-hiszpańscy oraz hiszpańsko-polscy tworzą przekłady naturalne i w pełni dostosowane do zagranicznych odbiorców. Biuro Tłumaczeń ATT współpracuje z tłumaczami języka hiszpańskiego z całej Polski i z Hiszpanii. Klientom oferujemy to, co sami bardzo wysoko cenimy u naszych współpracowników hiszpańskojęzycznych: wierność przekładu, dokładność, wszechstronną wiedzę, kulturę słowa i punktualność. Najczęściej wykonujemy tłumaczenia z dziedziny mechaniki oraz prawa – tłumaczenia umów i innych tekstów z zakresu prawa gospodarczego.

Podejmujemy się przekładów z i na język hiszpański:

Tłumaczymy także certyfikaty jakości i zaświadczenia oraz wszelkie dokumenty będące w obiegu biznesowym u naszych klientów. Podejmujemy się realizacji tłumaczeń hiszpańskich w trybach zwykłych i przyśpieszonych oraz tłumaczeń przysięgłych. Kontaktuj się z swoimi kontrahentami w ich ojczystym języku. Chętnie przygotujemy wycenę tłumaczenia oferty Twoich usług i produktów, katalogów czy innych materiałów promocyjnych.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z lub na język hiszpański, prześlij nam dokumenty do wyceny

Wyślij do wyceny