Tłumaczenia chiński

Tłumaczenia – chiński

Biuro Tłumaczeń ATT powierza tłumaczenia na język chiński swoim stałym współpracownikom z Chin i doświadczonym tłumaczom języka chińskiego w Polsce.

W kontekście dynamicznego rozwoju gospodarki Chin, nie dziwi fakt, że nasi stali Klienci poprosili nas o poszerzenie naszej oferty o tłumaczenia z języka chińskiego na polski i z języka polskiego na chiński. Zaraz po tym rozpoczęliśmy proces rekrutacji, w wyniku którego nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi tłumaczami tego języka.

Biuro Tłumaczeń ATT otrzymało też rekomendację od zadowolonego Klienta korporacyjnego z Chin.

Przekłady polsko-chińskie w ofercie Biura Tłumaczeń ATT

Językiem chińskim posługuje się ponad 1,2 miliarda użytkowników. Plasuje go to na drugim miejscu w rankingu wszystkich języków świata. Najczęściej używany jest język mandaryński z liczbą blisko 960 milionów użytkowników. W tym kontekście przekłady z chińskiego i na chiński stanowią coraz ważniejszą część oferty Biura Tłumaczeń ATT.

Jeśli chcesz poznać dokładny koszt tłumaczenia z lub na język chiński, prześlij nam dokumenty do wyceny

Kontakt

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń podejmujemy się przekładów dokumentów o charakterze prawnym, finansowym, a także marketingowym. Jesteśmy więc gotowi na poszerzanie tego segmentu naszej działalności w odpowiedzi na tendencje rynkowe. Dla naszych Klientów zdobywających właśnie chiński rynek niezwykle ważna jest możliwość swobodnego przedstawienia własnej oferty produktów i usług, materiałów reklamowych i szkoleniowych, a z drugiej strony zapoznania się z przepisami prawa, w tym w szczególności chińskiego prawa pracy.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń? Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu