Tłumaczenia estoński

Tłumaczenia – estoński

Biuro Tłumaczeń ATT wykonuje tłumaczenia na język estoński z polskiego, angielskiego i rosyjskiego. Tłumaczymy też z estońskiego na polski, czasami za pośrednictwem języka rosyjskiego i angielskiego.

Zamów usługę w Biurze Tłumaczeń ATT

Chcąc zapewnić najwyższą jakość tłumaczeń na język estoński, wszystkie zamówienia w ramach tego języka zlecamy agencjom partnerskim z Estonii i Łotwy. Dzięki temu rozwiązaniu mamy pewność, że tekst zostanie przetłumaczony, a następnie sprawdzony przez native speakera. Do Klienta trafia tłumaczenie, które przechodzi wieloetapowy proces weryfikacji pod względem poprawności ortograficznej, gramatycznej, interpunkcyjnej, stylistycznej oraz kompletności tłumaczonej treści.

Koszt tłumaczenia na język estoński

Koszty związane z tłumaczeniem tej pary językowej są wyższe od cen obowiązujących w przypadku tłumaczeń języków z grupy A. Wynika to oczywiście z uwarunkowań rynkowych i jest związane z liczbą dostępnych tłumaczy i popytem na tłumaczenia na ten rzadko używany język.

Chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z lub na język estoński?
Prześlij nam dokumenty do wyceny!

Kontakt

Pomimo tych naturalnych ograniczeń, zlecając nam tłumaczenie z języka estońskiego na polski i z języka polskiego na estoński klient może być pewny najwyższej jakości przekładu. Gwarantujemy również terminowość wykonania powierzonego nam zadania. Grono doświadczonych tłumaczy i korektorów językowych przetłumaczy i zweryfikuje:

  • umowy handlowe
  • korespondencję biznesową
  • raporty finansowe
  • katalogi produktów i usług
  • artykuły przeznaczone do prasy branżowej
  • materiały reklamowe i promocyjne, treści na strony internetowe.

 

Masz pytania odnośnie tłumaczeń? Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu