Tłumaczenia grecki

Tłumaczenia grecki

Tłumaczenia z greckiego to jedna z rzadziej obsługiwanych przez nas kombinacji językowych. Jednak Biuro Tłumaczeń ATT realizuje zamówienia na tłumaczenia z polskiego na grecki i z greckiego na polski od 1998 r. i dla naszych klientów zawsze przygotujemy odpowiednią ofertę. Podejmujemy się zatem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych w różnych trybach realizacji.

Biuro Tłumaczeń ATT dołożyło wszelkich starań, by w zakresie swojej specjalizacji technicznej nawiązać odpowiednie kontakty z tłumaczami języka greckiego. Jako jedni z nielicznych na rynku jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenia ulotek informacyjnych o lekach dla klientów prowadzących import równoległy. W przypadku tego typu przekładów priorytetem jest dokładność, precyzja słowa, zgodność z zapisami oryginału oraz punktualność, czyli dotrzymanie terminu realizacji zamówienia.

Jeśli chcesz poznać dokładny koszt tłumaczenia, prześlij nam dokumenty do wyceny!

Kontakt

Proces realizacji zamówienia przebiega podobnie, jak w przypadku innych kombinacji językowych. Zawsze najważniejszy jest właściwy dobór tłumacza do powierzonego nam przekładu. Następnie – ustalenie atrakcyjnej dla Klienta ceny i terminu realizacji. Nad przebiegiem zaakceptowanego zlecenia czuwa jak zwykle doświadczony koordynator, czyli pracownik Działu Weryfikacji Językowej Biura Tłumaczeń ATT.

Coraz częściej zgłaszają się do naszego biura tłumaczeń Klienci, którzy oczekują przetłumaczenia dokumentacji handlowej i transportowej, certyfikatów, zaświadczeń czy katalogów produktów.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń? Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu