Tłumaczenia litewski

Tłumaczenia – litewski

Biuro Tłumaczeń ATT dostarcza przekłady na wszystkie języki krajów bałtyckich, w tym na litewski. Zainteresowanie usługami tłumaczeniowymi z języka litewskiego oraz na język litewski jest obecnie coraz większe, co wynika z intensywnej współpracy międzynarodowej Polski i Litwy, która widoczna jest na płaszczyźnie biznesowej, ale także społecznej i kulturowej.

Tłumaczenia w Biurze Tłumaczeń ATT

Dzięki stałej współpracy z profesjonalnymi tłumaczami z Litwy, zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości obsługę tłumaczeniową w zakresie języka litewskiego. Wyrazem tego jest między innymi rekomendacja otrzymana od jednej ze spółek grupy Orlen działającej w litewskiej rafinerii Możejki.

Tłumaczenia na język litewski nie stanowią znaczącej pozycji wśród realizowanych przez nas projektów tłumaczeniowych. Niemniej nawet niewielkie tłumaczenia tekstów etykiet produktów przemysłowych i spożywczych są ważne dla polskich eksporterów. W związku z tym chętnie odpowiadamy na każde zapytanie ofertowe dotyczące tego języka. Nie stosujemy żadnych kwot minimalnych, także w przypadku najmniejszych tłumaczeń polsko-litewskich i litewsko-polskich. Rozliczamy się za rzeczywistą objętość tekstu przetłumaczonego. Nasi Klienci mogą więc liczyć na wysokiej jakości tłumaczenia niezależnie od ich objętości.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z lub na język litewski, prześlij nam dokumenty do wyceny

Kontakt

Jeśli w Państwa firmie pojawi się potrzeba tłumaczeń z języka litewskiego na polski lub z języka polskiego na litewski – prosimy o kontakt z Biurem Tłumaczeń ATT. Gwarantujemy najwyższej jakości przekłady w tej kombinacji językowej. Wykonujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Dla naszych Klientów z Polski tłumaczymy na litewski głównie:

  • katalogi produktów
  • broszury reklamowe
  • dokumenty finansowe
  • korespondencję biznesową
  • certyfikaty
  • gwarancje
  • dokumentację techniczną.

Masz pytania odnośnie tłumaczenia litewskiego?
Zadzwoń do Biura Tłumaczeń ATT!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu