Tłumaczenia norweski

Tłumaczenia norweski

Wykonujemy tłumaczenia z języka polskiego na norweski i z języka norweskiego na polski.

Usługi tłumaczeniowe w Biurze Tłumaczeń ATT

W ramach realizacji projektów tłumaczeniowych na stałe współpracujemy z norweskimi agencjami tłumaczeń. Dzięki naszemu doświadczeniu i nawiązanym kontaktom oferujemy klientom przekłady z języka norweskiego na polski i z polskiego na norweski na najwyższym poziomie z i wielu dziedzin. W tych konfiguracjach językowych tłumaczymy:

  • umowy handlowe i prawne
  • katalogi produktów i usług
  • instrukcje obsługi oraz dokumentację techniczno-ruchową
  • projekty budowlane, karty charakterystyki
  • prezentacje, materiały marketingowe, promocyjne i szkoleniowe
  • dokumenty o charakterze urzędowym potrzebne do spełnienia obowiązujących w Norwegii wymogów prawnych.

Chętnie także podejmujemy się realizacji tłumaczeń przysięgłych. Nasi sprawdzeni i doświadczeni tłumacze przysięgli języka norweskiego dostosują każdy dokument do norm norweskiego języka urzędowego. Dzięki temu formalności, których muszą dopełnić nasi klienci przebiegają sprawnie i bez problemów.

Dlaczego warto zapłacić za tłumaczenie na norweski?

Pomimo bliskości położenia, kraj ten wydaje się nam odległy i mało poznany. Chcąc zatem zachęcić obywateli Norwegii do nawiązywania kontaktów biznesowych z innymi nacjami, warto porozumiewać się z nimi w ich ojczystym języku oraz prezentować swoje oferty, katalogi, prezentacje, raporty i treści stron internetowych w języku norweskim. My naszą ofertę translatorską kierujemy właśnie do przedsiębiorstw zainteresowanych nawiązaniem kontaktów handlowych z biznesem w Norwegii. Nasza oferta adresowana jest więc do firm wszystkich branż, w tym przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i innych. W tym przypadku profesjonalny tłumacz znający dogłębnie język norweski może się okazać kluczem do sukcesu biznesowego.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia, prześlij nam dokumenty do wyceny!

Kontakt

 

Masz pytania odnośnie tłumaczeń?
Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu