Tłumaczenia rosyjski

Tłumaczenia – rosyjski

Tłumaczenia techniczne na język rosyjski i z rosyjskiego na polski zajmowały ważne miejsce wśród usług świadczonych przez Biuro Tłumaczeń ATT do momentu napaści Rosji na Ukrainę.

Teraz zamiast tłumaczyć na rosyjski lub z rosyjskiego wspieramy Siły Zbrojne Ukrainy.

Wynikało to z faktu, że umiemy prawidłowo ocenić i wybrać najlepszych tłumaczy pracujących w Polsce, w Rosji, w Ukrainie, w Łotwie i w Estonii.

Zasięg języka rosyjskiego w biznesie

Język rosyjski należy do grupy języków wschodniosłowiańskich. Posługuje się nim jako pierwszym językiem około 145 mln ludzi, a więc zapotrzebowanie na tłumaczenia w tej konfiguracji językowej jest wysokie.

Usługa „tłumaczenia rosyjski” – teksty techniczne

Tłumaczenia techniczne i tłumaczenia prawne – ich tematyka, częstotliwość zlecania, ciągłość tematyczna w kolejnych zamówieniach, a w końcu wysokość obrotów – odzwierciedlają w jakiś sposób sytuację geopolityczną Polski i Rosji oraz Białorusi. Czasami zdarzają się też tłumaczenia z użyciem języka rosyjskiego, które realizujemy dla firm bądź agencji tłumaczeń z obszaru byłego ZSRR.

 

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia, prześlij nam dokumenty do wyceny

Sprawdź wycenę

Tłumaczenia – rosyjski – specjalistyczne

Biuro Tłumaczeń ATT wykonuje tłumaczenia dla przedsiębiorstw tradycyjnie utrzymujących kontakty z rosyjskimi firmami surowcowymi. Rosyjskie i kazachskie firmy są zaś odbiorcami polskich płodów rolnych, urządzeń i maszyn dla rolnictwa i przemysłu wydobywczego. Obserwujemy coraz większą ilość dokumentów tłumaczonych na potrzeby nowych przedsięwzięć z różnych dziedzin techniki – na przykład z sektora informatyki i telekomunikacji. W przypadku przekładów z rosyjskiego i/lub na rosyjski specjalizujemy się w następujących branżach:

  • budownictwo
  • elektryka
  • chemia
  • a także przemysł spożywczy.

Dlatego z naszych usług często korzystają wieloletni dostawcy dla rosyjskiego przemysłu ciężkiego, paliwowo-energetycznego i rolnictwa. W związku z tym dużą część tłumaczeń na rosyjski stanowią teksty opisujące:

  • maszyny rolnicze
  • transformatory dla górnictwa
  • prądnice
  • silniki trakcyjne
  • a także materiały budowlane.

Ponadto wszystkie przetłumaczone teksty polskie i rosyjskie są weryfikowane w naszym wewnętrznym Dziale Korekty Językowej. Jego pracownicy panują zatem nad terminowością realizacji, kompletnością treści i dopasowaniem stylu do charakteru danego tekstu. Natomiast dzięki dobrze i szybko przetłumaczonym dokumentacjom technicznym i umowom handlowym wiele firm polskich i rosyjskich nawiązało i z sukcesem podtrzymuje relacje biznesowe.

Cennik tłumaczeń języka rosyjskiego z/na język polski

 

Zamów wycenę

Tryb zwykłyEkspresSuperekspres
z języka rosyjskiegona język rosyjskiz języka rosyjskiegona język rosyjskiz języka rosyjskiegona język rosyjski
29 PLN35 PLN45 PLN55 PLN50 PLN69 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami).

 

Masz pytania odnośnie tłumaczeń z języka rosyjskiego? Zadzwoń do nas

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu