Tłumaczenia słowacki

Tłumaczenia – słowacki

Przygotowujemy dla naszych klientów biznesowych tłumaczenia z języka polskiego na słowacki i z języka słowackiego na polski.

Tłumaczenia na język słowacki w Biurze Tłumaczeń ATT

Przekłady z polskiego na słowacki obsługujemy dzięki sprawdzonym kontaktom ze słowackimi agencjami tłumaczeń. Nasi stali partnerzy ze Słowacji przygotowują dla nas słowackie wersje językowe dokumentów. Realizują powierzone im zadania według standardów, które są im przekazane w ramach umów o współpracy. W ten sposób uzyskujemy najwyższą jakość tekstów tłumaczonych na słowacki – porównywalną z jakością tekstów z grupy językowej A, które przygotowuje nasz wewnętrzny Dział Weryfikacji Tłumaczeń. Najczęściej tłumaczymy więc dokumentacje techniczne związane z przemysłem rafineryjnym (przerobem ropy naftowej oraz produkcją biopaliw) oraz z sektorem rolno-spożywczym i elektroniką. Dla naszych Klientów tłumaczymy także:

  • umowy prawne i handlowe
  • dokumentacje finansowe
  • materiały reklamowe i szkoleniowe
  • strony internetowe
  • katalogi produktów
  • instrukcje obsługi
  • różnego rodzaju gwarancje, świadectwa oraz deklaracje.

Zapraszamy do obejrzenia rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów – znanych firm produkujących maszyny, części samochodowe, silniki, transformatory, elektromechaniczne systemy napędowe oraz inne systemy i urządzenia.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia, prześlij nam dokumenty do wyceny

Kontakt

Tłumaczenia z języka słowackiego i na język słowacki są niezbędne naszym Klientom do ich codziennej działalności oraz do zdobywania kolejnych rynków zbytu. Tłumaczenia takie wymagają gruntownej wiedzy, doświadczenia i umiejętności translatorskich. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności za słowo, dlatego wszystkie tłumaczenia przechodzą kilka etapów weryfikacji, zanim zostaną ostatecznie zaakceptowane.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń? Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu