Tłumaczenia szwedzki

Biuro Tłumaczeń ATT – tłumaczenia szwedzki

Biuro Tłumaczeń ATT wykonuje tłumaczenia na szwedzki. Językiem tym posługuje się około 9 milionów osób zamieszkujących głównie teren Szwecji. Nasza oferta jest skierowana do firm o różnym profilu działalności, począwszy od branż przemysłowych, technicznych, prawnych, na medycznych kończąc. Tłumaczymy instrukcje obsługi, katalogi produktów i usług, umowy handlowe, sprawozdania finansowe, korespondencję firmową, faktury, a także broszury reklamowe i materiały szkoleniowe.

Dostępność tłumaczy

Skorzystaj z wypracowanych kontaktów ATT. Obsługa tłumaczeń języków skandynawskich należy do zadań szczególnie trudnych i wymagających dla każdej agencji tłumaczeń. A  to  przede wszystkim ze względu na ograniczoną dostępność tłumaczy. Znalezienie i prawidłowe sprawdzenie tłumaczy języka szwedzkiego wymaga od profesjonalnego biura tłumaczeń dużego zaangażowania. My świadczymy usługi tłumaczeniowe od 1998 roku. Mamy zatem spore doświadczenie na rynku. Rekomendacje naszych usług z tego okresu potwierdzają, że znamy branżę tłumaczeń bardzo dobrze. Posiadamy umiejętność oceny deklarowanych przez tłumaczy szwedzkiego kompetencji językowych. Każdy klient Biura Tłumaczeń ATT może zatem liczyć na profesjonalną obsługę i tłumaczenie najwyższej jakości. Szwedzki jest naszym atutem, a nie problemem.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia, prześlij nam dokumenty do wyceny

Kontakt

Realizujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. W przypadku zadeklarowanej przez klienta potrzeby realizujemy tłumaczenia w trybach przyśpieszonych.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń z języka szwedzkiego? Zadzwoń do nas

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu