Tłumaczenia węgierski

Tłumaczenia – węgierski

Oczywiście żadna agencja tłmaczeń w Polsce nie zatrudnia na etacie ani tłumacza, ani weryfikatora języka węgierskiego. Nie badaliśmy tego, ale skoro astronomia uznaje dedukcję za metodę naukową to my też. Astronomia wnioskuje na przykład, że na podstawie pojawiającego się cienia lub ruchu układu planet, jest gdzieś jakaś planeta, której nie można zobaczyć.   Wydedukowaliśmy więc i my na podstawie ilości zapytań ofertowych i zamówień w ciągu ostatnich 24 lat, że rynek tłumaczeń węgiersko-polskich jest tak mały, że musi tak być, że nikt nie zatrudnia tłumaczy języka węgierskiego na etacie.

Nasi partnerzy i współpracownicy z Węgier

Biuro Tłumaczeń ATT wykonuje tłumaczenia na węgierski dla firm produkcyjnych, handlowych, instytucji oraz agencji marketingowych już od ponad dwudziestu lat.

Współpracują z nami węgierskie agencje tłumaczeń oraz tłumacze indywidualni i weryfikatorzy. Wyróżniają się oni nie tylko doskonałą znajomością języka węgierskiego, ale także dbałością o skuteczność przekazu tłumaczeniowego. Zachowują więc odpowiedni styl języka, dopasowany do kontekstu kulturowego. Jest to szczególnie ważne w przypadku tłumaczeń marketingowych, gdzie duże znaczenie ma kulturowe osadzenie przekładu i jego zrozumiałość dla potencjalnego odbiorcy obcojęzycznego.

Dzięki naszym węgierskim partnerom i tłumaczom języka węgierskiego w Polsce, już od 1998 roku dostarczamy klientom przekłady dokumentów technicznych z polskiego na węgierski i z węgierskiego na polski. Współpracujemy z najlepszymi węgierskimi agencjami tłumaczeń, które specjalizują się w pisemnych tłumaczeniach dokumentów z różnych dziedzin techniki i prawa. Ta współpraca owocuje tym, że możemy zaoferować tłumaczenia polsko-węgierskie spełniające najwyższe standardy przekładu. Podejmujemy się tłumaczeń w trybach zwykłych i przyśpieszonych. Jeśli jest taka potrzeba, realizujemy tłumaczenia opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego.

Tłumaczymy na węgierski:

  • oferty
  • katalogi produktów
  • instrukcje obsługi
  • umowy i akty prawne
  • pełnomocnictwa
  • sprawozdania finansowe
  • korespondencję handlową
  • hasła i slogany marketingowe

Jeśli chcesz poznać dokładny koszt tłumaczenia polsko-węgierskiego, prześlij nam dokumenty do wyceny!

Kontakt

Masz pytania odnośnie tłumaczeń z języka węgierskiego? Zadzwoń do nas

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu