Języki

Języki tłumaczone w Biurze Tłumaczeń ATT

Tłumaczenia tekstów w Biurze Tłumaczeń ATT zlecisz na wszystkie języki europejskie. Wewnątrz naszej agencji tłumaczeń zatrudniamy tłumaczy i weryfikatorów, będących jednocześnie koordynatorami wielojęzycznych projektów tłumaczeniowych. Ponadto współpracujemy z tłumaczami indywidualnymi i agencjami tłumaczącymi teksty od firm z całego świata. Stała współpraca zaufanych partnerów w zakresie tłumaczeń dokumentów oraz ich sczytywania, weryfikacji poprawności merytorycznej ich treści oraz kompletności przetłumaczonych dokumentów gwarantuje wysoką jakość tłumaczonych tekstów niezależnie od kierunku przekładu.

Oferowane kombinacje tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń ATT świadczy usługi tłumaczenia tekstów pisemnych na 23 języki europejskie oraz na język chiński.

Grupa językowa A

Nietrudno się domyślić, że „współczesna łacina”, a więc angielski jest najczęściej tłumaczonym językiem w Polsce i Europie. Zamówienia na tłumaczenia tekstów z polskiego na angielski i z angielskiego na polski stanowią ponad 70% wszystkich tłumaczeń wykonywanych przez Biuro Tłumaczeń ATT. Drugim pod względem ilości zamówień jest oczywiście niemiecki. Miejsce trzecie zajmuje francuski. Rośnie również zainteresowanie przekładami tekstów z ukraińskiego.

Grupa językowa B

Do grupy językowej B zaliczamy pozostałe języki europejskie. Daje się tutaj zaobserwować znaczne zróżnicowanie zarówno pod względem ilości zamówień, jak również cen tłumaczeń tekstów. Podział tego segmentu rynku tłumaczeniowego w Polsce odzwierciedla siłę gospodarek poszczególnych regionów Europy. Coraz częściej otrzymujemy zamówienia na tłumaczenia na czeski, rumuński i słowacki. Biuro Tłumaczeń ATT na stałe współpracuje z licznymi podwykonawcami w zakresie usług tłumaczeniowych na terenie całej Europy. Nasi biznesowi partnerzy tłumaczą i weryfikują tłumaczenia dokumentacji pod kierunkiem pracowników naszego wewnętrznego Działu Weryfikacji Językowej. Taka organizacja pracy gwarantuje najwyższą jakość tłumaczonych dokumentów, ich kompletność i terminowość realizacji zamówień.

Grupa językowa C

Oferta Biura Tłumaczeń ATT w sposób naturalny powiększyła się o tłumaczenie tekstów na niektóre języki pozaeuropejskie. W tej chwili oferujemy tłumaczenia na język chiński. Dostosowaliśmy się tym samym do nowych potrzeb naszych klientów, którzy poszerzają swoją działalność na kolejne rynki. Usługi tłumaczenia tekstów świadczymy bazując na kontaktach ze sprawdzonymi i wybranymi przez nas pozaeuropejskimi agencjami tłumaczeń. Polecamy też referencje od chińskiego Klienta Biura Tłumaczeń ATT z Szanghaju.

Firmy zamawiające tłumaczenia na różne języki udzielają nam pisemnych rekomendacji

Masz pytania odnośnie tłumaczeń tekstów? Zadzwoń do nas

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu