Tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron www

Biuro Tłumaczeń ATT profesjonalnie zajmuje się tłumaczeniem stron www. Wiemy, że w obecnych czasach najbardziej powszechną i skuteczną metodą promocji firmy jest Internet. Atrakcyjna wizualnie strona, z unikatowymi treściami oraz przyciągającymi uwagę zdjęciami może być doskonałą wizytówką przedsiębiorstwa, oferowanych produktów czy usług. Na stronach www można podzielić się z potencjalnymi klientami swoją wizją świata, wyznawanymi wartościami biznesowymi, celami, przyjętymi przez firmę procedurami i sposobami reagowania na różne zdarzenia biznesowe. To tutaj można pochwalić się listą zaufanych i sprawdzonych klientów, otrzymanymi certyfikatami, dyplomami i nagrodami. Na stronie internetowej powinny się także znaleźć pełne dane teleadresowe dostawcy produktów czy usług. Zatem prezentowana na stronie treść spełnia nie tylko funkcję informacyjną, lecz także buduje wizerunek firmy i decyduje o jej ostatecznym odbiorze przez potencjalnych klientów.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczeń stron www, prześlij nam dokumenty do wyceny

Sprawdź wycenę

Jeśli firma współpracuje z zagranicznymi kontrahentami, zalecane jest przetłumaczenie witryny na kilka języków obcych. Taki zabieg umożliwi i ułatwi komunikację z odbiorcami na całym świecie, wzbudzi ich zaufanie oraz zachęci do zadawania pytań i intensywniejszego kontaktu, a przyszłości zakupu oferowanych produktów czy usług.

Biuro Tłumaczeń ATT ma w swojej ofercie tłumaczenie stron www ma wszystkie główne języki europejskie oraz na wybrane pozaeuropejskie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że tego rodzaju tłumaczenia wymagają nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale także wszechstronnej wiedzy, wyczucia różnic kulturowych, umiejętności bacznego obserwowania zachodzących w świecie zmian oraz kreatywnego podejścia do redagowanych treści. Aby przetłumaczona strona działała zgodnie z oczekiwaniami, język tłumaczenia musi być nie tylko poprawny, ale także naturalny, swobodny i nawiązujący do formy rozmowy między dwoma przyszłymi partnerami w biznesie. W ATT przekładu treści na witryny internetowe podejmują się nasi najlepsi tłumacze, którzy posiadają wiedzę i umiejętności pozwalające na dostosowanie treści strony do kontekstu danego kraju i terminologii właściwej dla branży, w której działa przedsiębiorca.

Tłumaczenia wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii wspierających proces przekładu, które gwarantują spójność użytej terminologii, co jest niezwykle istotne w przypadku tłumaczeń treści internetowych, a także aktualizacji wprowadzanych w późniejszym czasie. Dlatego współpraca z jednym biurem tłumaczeń w tym zakresie ma decydujące znaczenie dla jakości przekazu komunikatu internetowego. Zarówno tłumacz jak i weryfikator językowy zadbają o to, aby teksty na stronach były jednolite, przemyślane i zgodne z misją i wizją klienta.

Dla naszych partnerów biznesowych tłumaczymy całe strony internetowe, treści na portale branżowe oraz sklepy internetowe, fora, blogi, a także teksty umieszczane w mediach społecznościowych. Wśród przetłumaczonych przez nas tekstów znajdują się przekłady prezentacji, materiałów wideo, napisów do aplikacji mobilnych, czy programów komputerowych umieszczanych na firmowych stronach. Coraz częściej tłumaczymy także formularze kontaktu i rezerwacji oraz zapisy dotyczące polityki prywatności i przepisów RODO.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń stron internetowych? Zadzwoń do nas

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu