Tłumaczenia grecki

Tłumaczenia grecki

Tłumaczenia z greckiego to jedna z rzadszych obsługiwanych przez nas kombinacji językowych. Nasza agencja tłumaczeń technicznych realizuje zamówienia na tłumaczenia z polskiego na grecki i z greckiego na polski od 1998 r. Podejmujemy się tłumaczeń zwykłych i przysięgłych w różnych trybach realizacji.

Język grecki i przekłady na grecki w Biurze Tłumaczeń ATT

Biuro Tłumaczeń ATT dołożyło wszelkich starań, by w zakresie swojej specjalizacji technicznej nawiązać odpowiednie kontakty z tłumaczami języka greckiego. Jako jedni z nielicznych na rynku podejmujemy się tłumaczeń ulotek informacyjnych o lekach dla klientów prowadzących import równoległy. W przypadku tego typu przekładów priorytetem jest dokładność, precyzja słowa, zgodność z zapisami oryginału oraz punktualność, czyli dotrzymanie terminu realizacji zamówionego tłumaczenia.

Jeśli chcesz poznać dokładny koszt tłumaczenia z lub na język grecki, prześlij nam dokumenty do wyceny!

Kontakt

Proces realizacji zamówienia z języka greckiego na polski i z języka polskiego na grecki przebiega podobnie, jak w przypadku innych kombinacji językowych. Zawsze najważniejszy jest właściwy dobór tłumacza do powierzonego nam przekładu. Następnie – ustalenie atrakcyjnej dla Klienta ceny i terminu realizacji. Nad przebiegiem zaakceptowanego zlecenia czuwa jak zwykle doświadczony koordynator, czyli pracownik Działu Weryfikacji Językowej Biura Tłumaczeń ATT.

Coraz częściej zgłaszają się do naszego biura tłumaczeń Klienci, którzy oczekują przetłumaczenia z języka greckiego na polski lub z języka polskiego na grecki dokumentacji handlowej i transportowej, certyfikatów, zaświadczeń czy katalogów produktów.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń z języka greckiego? Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Języki tłumaczeń