Tłumaczenia niderlandzki

Tłumaczenia – niderlandzki

Projekty tłumaczeniowe na holenderski, a właściwie na niderlandzki obsługiwane są przez Biuro Tłumaczeń ATT we współpracy z naszymi wieloletnimi partnerami tłumaczeniowymi w Holandii. W przypadku przekładów z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki wspólnie dokładamy wszelkich starań, żeby jakość tłumaczenia była w pełni satysfakcjonująca. Na końcowy efekt składa się praca doświadczonych tłumaczy, dociekliwych i wszechstronnie wykształconych korektorów językowych oraz zdyscyplinowanych, zorganizowanych i punktualnych koordynatorów projektów tłumaczeniowych.

Cena tłumaczeń na niderlandzki

W przypadku tłumaczeń z języka niderlandzkiego na polski i z polskiego na niderlandzki największym ograniczeniem jest wysoka cena. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że dobrobyt Holandii przekłada się na istotnie inny niż w Polsce poziom większości cen. Tym samym na poziom kosztów wszelkiej “ręcznej” produkcji, czyli także tłumaczeń. Tak jak nasza agencja tłumaczeń, tak i niderlandzkie biura tłumaczeń korzystają z coraz doskonalszych narzędzi informatycznych wspomagających proces tłumaczenia. Jednak decydującym czynnikiem w pracy biur tłumaczy pozostaje nadal człowiek. Zespoły tłumaczeniowe złożone z tłumacza języka niderlandzkiego, weryfikatora, koordynatora projektu muszą być opłacane na miarę uwarunkowań rynku, w którym uczestniczą. Tak więc w przypadku tłumaczeń polsko-niderlandzkich trzeba się liczyć z cenami holenderskimi, a nie polskimi.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z lub na język niderlandzki, prześlij nam dokumenty do wyceny

Kontakt

Jako biuro tłumaczeń staramy się dostosowywać do otoczenia biznesowego i wyszukujemy najlepszych tłumaczy języka holenderskiego w interesie swoich Klientów, gwarantując jednocześnie szczególną dbałość o relację ceny do jakości. W ostatnim czasie obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na tłumaczenia z języka niderlandzkiego oraz na język niderlandzki. Najczęściej tłumaczymy dokumenty urzędowe i prawne, zaświadczenia, akty notarialne, gwarancje, świadectwa, materiały marketingowe, dokumentacje przetargowe, instrukcje obsługi, a także informacje o charakterze medycznym.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń z języka niderlandzkiego? Zadzwoń do nas

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Języki tłumaczeń