Tłumaczenia słowacki

Tłumaczenia – słowacki

Przygotowujemy dla naszych klientów biznesowych tłumaczenia z języka polskiego na słowacki i z języka słowackiego na polski.

Tłumaczenia na język słowacki w Biurze Tłumaczeń ATT

Przekłady z polskiego na słowacki obsługujemy dzięki sprawdzonym kontaktom ze słowackimi agencjami tłumaczeń. Nasi stali partnerzy z tego kraju przygotowują dla nas słowackie wersje językowe dokumentów, realizując powierzone zadania według standardów, które są im przekazane w ramach umów o współpracy. W ten sposób uzyskujemy najwyższą jakość tekstów tłumaczonych na słowacki – porównywalną z jakością tekstów z grupy językowej A, które przygotowuje nasz wewnętrzny Dział Weryfikacji Tłumaczeń. Najczęściej tłumaczymy dokumentacje techniczne związane z przemysłem rafineryjnym (przerobem ropy naftowej oraz produkcją biopaliw) oraz z sektorem rolno-spożywczym i elektroniką. Dla naszych Klientów tłumaczymy także:

  • umowy prawne i handlowe
  • dokumentacje finansowe
  • materiały reklamowe i szkoleniowe
  • strony internetowe
  • katalogi produktów
  • instrukcje obsługi
  • różnego rodzaju gwarancje, świadectwa oraz deklaracje.

Zapraszamy do obejrzenia rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów – znanych firm produkujących maszyny, części samochodowe, silniki, transformatory, elektromechaniczne systemy napędowe oraz inne systemy i urządzenia.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z lub na język słowacki, prześlij nam dokumenty do wyceny

Kontakt

Tłumaczenia z języka słowackiego i na język słowacki są niezbędne naszym Klientom do ich codziennej działalności oraz do zdobywania kolejnych rynków zbytu. Tłumaczenia takie wymagają gruntownej wiedzy, doświadczenia i umiejętności translatorskich. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności za słowo, dlatego wszystkie tłumaczenia przechodzą kilka etapów weryfikacji, zanim zostaną ostatecznie zaakceptowane.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń z języka słowackiego na polski? Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Języki tłumaczeń