ul. Buraczana 17f, 52-311 Wrocław, Biuro Tłumaczeń ATT

Biuro tłumaczeń – Wrocław

ATT INTERWERS Agencja Tłumaczeń Technicznych zdecydowała się wykorzystać posiadane zasoby osobowe i kontakty do stworzenia regionalnego oddziału biura tłumaczeń. Stolica Dolnego Śląska jest lokalizacją, która wydaje się jedną z najlepszych do prowadzenia naszej działalności. Dolny Śląsk jest miejscem dynamicznego rozwoju tych branż przemysłu, które korzystają z usług oferowanych przez Biuro Tłumaczeń ATT. Dlatego Wrocław stał się kolejnym punktem na mapie rozwoju naszej firmy. Wierzymy, że ekspansja może być kołem zamachowym dla rozwoju firmy z branży tłumaczeniowej i stąd nasza decyzja o utworzeniu oddziału we Wrocławiu.

Jak działamy we Wrocławiu?

W każdym naszym oddziale stosujemy sprawdzone od lat procedury obsługi, które gwarantują Klientowi możliwość uzyskana przejrzystych i pełnych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia na tłumaczenie. Stawiamy na komunikację: wnikliwie analizujemy zapytanie skierowane do nas przez klienta, sprawdzamy możliwości realizacji, czyli dostępność zespołów tłumacz – weryfikator, następnie ustalamy realne terminy realizacji i tworzymy ofertę. Ponieważ używamy narzędzi wspomagających proces tłumaczenia, jesteśmy w stanie wykorzystać posiadane przez klienta bazy terminologiczne bądź je zbudować. Uzupełnieniem oferty i wyrazem kompleksowego podejścia do materiału są usługi DTP. Szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych opcjach, jak i o przebiegu realizacji zamówienia przekazujemy klientowi za pośrednictwem dowolnych, preferowanych przez niego kanałów komunikacji.

Tłumaczenie plus korekta w standardzie

Biuro Tłumaczeń ATT Oddział Wrocław oferuje klientom tłumaczenia języków obcych z usługą kompletnej weryfikacji. Wykonywana jest ona w Dziale Weryfikacji Językowej naszej firmy. Jest to usługa zintegrowana z tłumaczeniem i wykonywana zawsze, bez względu na język tłumaczenia. Biuro Tłumaczeń ATT nigdy nie oddaje tłumaczeń niesprawdzonych i niezweryfikowanych. Klient płaci za tłumaczenie, ale otrzymuje tłumaczenie i weryfikację w jednym – to nas wyróżnia. Każde tłumaczenie sprawdzane jest pod kątem poprawności gramatycznej, stylistycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej przez zespół doświadczonych korektorów językowych.

Tłumaczenia, Wrocław i my

Jeśli więc lubisz współpracować z ludźmi, którzy Cię rozumieją, chcesz działać w oparciu o proste zasady i przejrzyste procedury oraz wysoko cenisz etykę biznesu i długoletnią współpracę, zapraszamy Cię do naszego biura tłumaczeń we Wrocławiu. Zapytaj nas o szczegóły. Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.