Biuro Tłumaczeń Wrocław

 

ul. Buraczana 17f, 52-311 Wrocław, Biuro Tłumaczeń ATT

 

Zadzwoń do nas

 

ATT Biuro Tłumaczeń – Wrocław

Zdecydowaliśmy się wykorzystać posiadane zasoby osobowe i kontakty do stworzenia regionalnego oddziału agencji tłumaczeń. Wrocław jest lokalizacją, która wydaje się jedną z najlepszych do prowadzenia naszej działalności tłumaczeniowej. Stolica Dolnego Śląska jest bowiem miejscem dynamicznego rozwoju tych branż przemysłu, które korzystają z usług oferowanych przez Biuro Tłumaczeń ATT. Wierzymy, że ekspansja może być kołem zamachowym dla rozwoju firmy z branży tłumaczeniowej i stąd nasza decyzja o utworzeniu oddziału naszej agencji tłumaczeń we Wrocławiu.

Jak Biuro Tłumaczeń ATT działa we Wrocławiu?

We wrocławskim oddziale naszej agencji tłumaczeń stosujemy sprawdzone od lat procedury obsługi. Gwarantują one klientowi możliwość uzyskana przejrzystych i pełnych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia na tłumaczenie. Stawiamy na sprawną komunikację.

Wnikliwie analizujemy zapytanie skierowane do nas przez klienta, sprawdzamy możliwości realizacji, czyli dostępność zespołów tłumacz – weryfikator, następnie ustalamy realne terminy realizacji i tworzymy ofertę. Ponieważ używamy narzędzi wspomagających proces tłumaczenia, jesteśmy w stanie wykorzystać posiadane przez klienta bazy terminologiczne bądź je zbudować. Uzupełnieniem oferty i wyrazem kompleksowego podejścia do materiału są usługi DTP. Szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych opcjach, jak i o przebiegu realizacji zamówienia przekazujemy klientowi za pośrednictwem dowolnych, preferowanych przez niego kanałów komunikacji.

Tłumaczenie plus korekta w standardzie

Biuro Tłumaczeń ATT Oddział Wrocław oferuje klientom tłumaczenia języków obcych z usługą kompletnej weryfikacji. Wykonywana jest ona w Dziale Weryfikacji Językowej naszej firmy. Jest to usługa zintegrowana z tłumaczeniem i wykonywana zawsze, bez względu na język tłumaczenia. Biuro Tłumaczeń ATT nigdy nie oddaje tłumaczeń niesprawdzonych i niezweryfikowanych. Klient płaci za tłumaczenie, ale otrzymuje tłumaczenie i weryfikację w jednym – to nas wyróżnia. Każde tłumaczenie sprawdzane jest pod kątem poprawności gramatycznej, stylistycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej przez zespół doświadczonych korektorów językowych.

Tłumaczenia, Wrocław i my

Jeśli więc lubisz współpracować z ludźmi, którzy Cię rozumieją, chcesz działać w oparciu o proste zasady i przejrzyste procedury oraz wysoko cenisz etykę biznesu i długoletnią współpracę, zapraszamy Cię do naszego biura tłumaczeń we Wrocławiu. Dokumenty do wyceny tłumaczenia prosimy kierować na adres mailowy Biura Tłumaczeń ATT. Zapytaj nas o szczegóły. Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.