Agencja Tłumaczeń Technicznych | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Agencja Tłumaczeń Technicznych

Agencja Tłumaczeń Technicznych ATT INTERWERS, obecnie Biuro Tłumaczeń ATT

Witamy na naszej stronie! Jesteśmy doświadczoną agencją tłumaczeń technicznych świadczącą usługi na rynku już od ponad 25 lat. Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w pisemnych tłumaczeniach technicznych, prawnych, finansowych, medycznych i marketingowych. Pracujemy dla nowoczesnych firm, korporacji, banków oraz różnych instytucji i organizacji.

Funkcjonując od 1998 r. pod nazwą ATT INTERWERS Agencja Tłumaczeń Technicznych stworzyliśmy markę będącą synonimem najwyższej jakości tłumaczeń dla biznesu.

Jesteśmy małą firmą z sektora B2B, ale dzięki doświadczeniu i dogłębnemu zrozumieniu potrzeb klientów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Nasze osiągnięcia potwierdzają liczne rekomendacje. Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji biznesowych i wspierania naszych partnerów w osiąganiu sukcesów. Zaufanie, jakim nas obdarzają, motywuje nas do ciągłego doskonalenia i podnoszenia jakości świadczonych usług.

 

Od początku naszej działalności byliśmy też dumni z możliwości pracy dla największych przedsiębiorstw inwestujących w odbudowującą się polską gospodarkę. Z niektórymi z nich współpracujemy również dziś. Oznacza to zatem ponad 25 lat doświadczenia w warunkach zmieniającej się rzeczywistości, wahań koniunktury, transformacji społecznych i rozwoju technologii.

 

Jesteśmy nie tylko agencją tłumaczeń technicznych – usługodawcą, ale również partnerem naszych klientów w budowaniu ich biznesów i realizacji ważnych przedsięwzięć. Rozumiemy jak istotna jest skuteczna komunikacja międzykulturowa w dzisiejszym świecie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenia były narzędziem wspierającym rozwój i sukces naszych partnerów.

ATT – Agencja Tłumaczeń Technicznych – pewny partner w biznesie od 1998 roku

Ty też dołącz do grona firm, które współpracują z Biurem Tłumaczeń ATT. Tak samo jak nasi najwięksi klienci, którzy są z nami prawie od samego początku istnienia firmy, skorzystaj z usług tłumaczeniowych naszej agencji tłumaczeń technicznych. Jeśli również podzielasz nasze wartości biznesowe i potrzebujesz najwyższej jakości tłumaczeń, skontaktuj się z nami. To będzie korzystna współpraca, bo wspólne wartości biznesowe są podstawą szybkich, właściwych decyzji, wzajemnego zrozumienia i sukcesu obu stron. Dlatego, że Biuro Tłumaczeń ATT to firma zbudowana na mocnych podstawach i oferująca klientom wsparcie w sprawnej realizacji ich przedsięwzięć. Inaczej mówiąc, dobra agencja tłumaczeń to godny zaufania partner – gwarantujący poczucie bezpieczeństwa i niezawodnie realizujący powierzone zadania.

Korzyści dla Klienta wynikające ze współpracy z Biurem Tłumaczeń ATT:

 

Schemat organizacyjny:

Działy:

  1. Dział Obsługi Klienta: cały proces komunikacji z klientem podporządkowujemy zrozumieniu jego potrzeb. Dzięki temu obie strony zyskują poczucie bezpieczeństwa oraz podstawę do budowania wzajemnego zaufania i trwałej współpracy w zakresie realizacji projektów tłumaczeniowych. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.
  2. Dział Weryfikacji Językowej: w przypadku każdego tłumaczenia za priorytet uznajemy poprawność merytoryczną i językową przetłumaczonego tekstu. Zatem stale kontrolujemy kompetencje merytoryczne tłumaczy i weryfikatorów. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi CAT. Chętnie wykonamy dla Ciebie tłumaczenie próbne.
  3. Dział Grafiki: zajmujemy się również profesjonalnym składem przetłumaczonego tekstu i grafiki. Na życzenie klienta oferujemy odwzorowanie oryginalnego układu graficznego w docelowych wersjach językowych. Korzystamy z profesjonalnych programów graficznych. Dwie usługi w jednym biurze.

Biura regionalne:

Posiadamy oddziały w trzech strategicznych lokalizacjach: Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Dzięki temu jesteśmy bliżej naszych klientów i możemy skutecznie odpowiadać na ich potrzeby. Nasze biura są miejscem gdzie spotykają się doświadczeni tłumacze, weryfikatorzy językowi i graficy gotowi do podjęcia się nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

 

  1. Biuro tłumaczeń Łódź (siedziba)
  2. Biuro tłumaczeń Warszawa
  3. Biuro tłumaczeń Wrocław

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeniowych, które nie tylko spełnią oczekiwania, ale także przyczynią się do sukcesu Państwa firmy na arenie międzynarodowej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć owocną współpracę!

 

Potrzebujesz profesjonalnego, precyzyjnego i dostosowanego do Twoich potrzeb tłumaczenia, zadzwoń do nas już teraz!

Zadzwoń do nas
Niezwłocznie odpowiemy na Twoje zapytanie i przygotujemy szybką i bezpłatną wycenę.