Referencje

Biuro tłumaczeń ATT – opinie; referencje; rekomendacje

Referencje od firm produkcyjnych i usługowych, które otrzymało nasze biuro tłumaczeń. Opinie, które prezentujemy są zawsze podpisane przez konkretne osoby z zarządów.

Referencje dla Biura Tłumaczeń ATT

Obejrzyj i przeczytaj referencje wystawione przez klientów dla ATT INTERWERS Agencji Tłumaczeń Technicznych (po zmianie nazwy – dla Biura Tłumaczeń ATT).

Najlepsze tłumaczenia dla firm

Pierwsze referencje ATT INTERWERS Agencja Tłumaczeń Technicznych otrzymała już w 1998 roku. Kolejne rekomendacje były więc dla nas potwierdzeniem wyboru obranej drogi rozwoju. Udało się nam zatem wejść na rynek tłumaczeń dla firm i stać się liderem w niszy tłumaczeń technicznych. Dlatego jesteśmy dumni z otrzymanych ocen naszej pracy i pisemnych rekomendacji wystawionych przez Klientów. Wykonaliśmy najlepsze tłumaczenia w różnych kombinacjach językowych z takich dziedzin, jak: technika, prawo, finanse, medycyna czy marketing. Oprócz wysoko ocenianych przekładów, dostarczyliśmy także klientom usługi polegające na składzie przetłumaczonego tekstu i grafiki. Wszystkie te potwierdzenia najwyższej jakości świadczonych przez nas usług są dla nas źródłem satysfakcji zawodowej. Przypominają ponadto o przebytej drodze w biznesie oraz o tym, że zawsze warto się starać, by poznać potrzeby konkretnego Klienta. Umieliśmy też na nie odpowiedzieć w sposób zindywidualizowany i z uwzględnieniem perspektywy rozwoju relacji biznesowej.

Zaufanie, kompetencje, doświadczenie, referencje

Relacje B2B Biura Tłumaczeń ATT z Klientami od 1998 roku bazują zawsze na konkretnych założeniach i przejrzystych procedurach.
Więcej o naszej kulturze biznesu na stronie Misja.

Zaufanie

Biuro Tłumaczeń ATT dziękuje Klientom za okazane zaufanie. Jesteśmy dumni, że w przekazanych nam referencjach wysoko ocenili jakość wykonywanych przez nas usług tłumaczeniowych oraz nasze kompetencje i zebrane przez lata doświadczenie zawodowe.

Kompetencje

Biuro Tłumaczeń ATT wybiera pracowników na zasadzie kompetencji zawodowych i osobistych. Zespół ATT składa się z ludzi, którzy lubią pracować z tekstem i czerpią z tego autentyczną satysfakcję zawodową. Praca w środowisku biznesowym nieustannie ich inspiruje i motywuje do dalszego rozwoju. Naszych pracowników żywo interesuje otoczenie gospodarcze i społeczne w Polsce oraz dynamiczne zmiany zachodzące na świecie. Dzięki tej otwartości, zaangażowaniu, ciekawości i energii tworzymy zgrany zespół nastawiony na świadczenie najlepszych usług tłumaczeniowych dla firm.

Doświadczenie

Większość pracowników Biura Tłumaczeń ATT, czyli Dział Obsługi Klienta, Dział Weryfikacji Językowej i Dział Grafiki oraz tłumacze i weryfikatorzy pracują w firmie – w Łodzi, w Warszawie lub we Wrocławiu przez większość swojego życia zawodowego.

Referencje

Kultura firmowa Biura Tłumaczeń ATT oparta jest na spełnianiu potrzeb Klientów w ramach naszych kompetencji, doświadczenia, okazanego nam zaufania. To wszystko skutkuje wzajemną wdzięcznością wyrażoną w Referencjach opublikowanych na naszej stronie. Więcej pytań i odpowiedzi pomagających wybrać dobre biuro tłumaczeń znajduje się pod linkiem jednej z naszych publikacji: “Jak wybrać dobre biuro tłumaczeń“.

KLIKNIJ NA LOGO FIRMY, KTÓRA UDZIELIŁA NAM REFERENCJI:

 

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Referencje netia 2014 dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje netia 2007 dla Biura Tłumaczeń ATT
c
Referencje fakro dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Altana dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Delphi dla Biura Tłumaczeń ATT
Bridgestone Poznań poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Referencje Wabco Polska dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Wabco Austria dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje EWT dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Ytong dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Xella dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Doka dla Biura Tłumaczeń ATT
EC Białystok poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Referencje Polimex-Mostostal dla Biura Tłumaczeń ATT
Elektromontaż Łódź poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Referencje Emit dla Biura Tłumaczeń ATT
Petro Mechanika - spółka-córka Orlen poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Petro Remont - spółka-córka Orlen poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Aermec poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Referencje Immergas dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Izodom dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Mawos dla Biura Tłumaczeń ATT
Fabryka Transformatorów w Żychlinie poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Bioagra poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Referencje BOC Gazy dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Techmatik dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Sappi dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje TVAB dla Biura Tłumaczeń ATT
Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów poleca Biuro Tłumaczeń ATT
Referencje De Nova dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Unia dla Biura Tłumaczeń ATT
unia group
Referencje Kaufland dla Biura Tłumaczeń ATT
Referencje Xuhe dla Biura Tłumaczeń ATT