Biuro tłumaczeń duński ↔ polski | Usługi tłumaczeniowe dla firm | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Biuro tłumaczeń duński

Biuro tłumaczeń – duński – polski – usługi tłumaczeniowe

Na stałe współpracujemy z agencjami tłumaczeń z Danii. Proponujemy zatem naszym Klientom tłumaczenia na język duński zrealizowane przez naszych partnerów. Wszystkie tłumaczenia są sprawdzane pod kątem poprawności gramatycznej, stylistycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej przez profesjonalnych korektorów w Danii, a następnie pod kątem kompletności przez nasz wewnętrzny Dział Weryfikacji Językowej.

Język duński – tłumaczenia

Język duński wywodzi się z grupy języków germańskich. W średniowieczu kształtował się jako odrębny język, a po unii z Norwegią i Szwecją stał się jednym z języków skandynawskich. Po rozpadzie unii w 1523 roku duński stał się językiem używanym w administracji, edukacji i literaturze. Duński używa standardowego alfabetu łacińskiego, ale ma kilka liter specyficznych dla tego języka, takich jak æ, ø, å. Litery te mają swoje własne dźwięki i są traktowane jako osobne litery w alfabecie. Duński ma skomplikowany system gramatyczny, obejmujący przypadki i rodzaje gramatyczne. Istnieją trzy rodzaje gramatyczne (męski, żeński, nijaki) oraz liczne przypadki, chociaż ich rola obecnie jest ograniczona w porównaniu do starszych form języka.

Usługi tłumaczeń z duńskiego na polski

Językiem duńskim posługuje się 5 milionów osób. Wiadomo więc, że nie jest to zbyt popularny język na świecie. Pomimo to, zdarzają się Klienci zgłaszający się do naszego biura tłumaczeń w związku z zapotrzebowaniem na tłumaczenia na ten język. Najczęściej jednak potrzebują tłumaczeń z języka duńskiego na inne języki europejskie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku tłumaczeń oraz sprawdzonym procedurom, możemy zaproponować im:

Usługi tłumaczeń z polskiego na duński

Dajemy gwarancję, że powierzona nam usługa tłumaczeniowa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Jesteśmy przygotowani zarówno merytorycznie, jak i organizacyjnie do realizacji tłumaczeń z języka duńskiego na polski i inne języki w trybach zwykłych i przyśpieszonych. Podejmujemy się także realizacji tłumaczeń opatrzonych pieczęcią tłumacza przysięgłego. Dzięki temu, że pracujemy w zespołach możemy zagwarantować, że tłumaczenia zawsze będą dostarczane na czas, w terminie uzgodnionym wcześniej z klientem. Dokumenty odbieramy i dostarczamy w dogodny dla klienta sposób, np. drogą elektroniczną, pocztą, poprzez firmę kurierską.

Gdzie Biuro Tłumaczeń ATT świadczy usługi tłumaczeń języka duńskiego:

  1. Biuro Tłumaczeń ATT w Warszawie – tłumaczenia duńsko – polskie
  2. Biuro Tłumaczeń ATT w Łodzi – tłumaczenia duńsko – polskie
  3. Biuro Tłumaczeń ATT we Wrocławiu – tłumaczenia duńsko – polskie

Prześlij dokumenty do wyceny

Poznaj dokładny koszt tłumaczenia technicznego z duńskiego na polski!

Poznaj dokładną cenę tłumaczenia technicznego z polskiego na duński!

Wyślij do wyceny