Język tłumaczenia | Znajdź język usługi tłumaczenia | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Język tłumaczenia

Znajdź język tłumaczenia

W Biurze Tłumaczeń ATT zlecisz tłumaczenia 24 języków europejskich. Tłumaczymy także na język chiński, koreański i japoński. W celu efektywnej obsługi tłumaczeń pisemnych tylu języków, wewnątrz naszej agencji zatrudniamy tłumaczy i weryfikatorów, będących jednocześnie koordynatorami wielojęzycznych projektów tłumaczeniowych, którzy pracują w naszych biurach tłumaczeń w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Jesteśmy dumni z naszego zespołu sprawdzonych i doświadczonych tłumaczy, którzy z pasją i precyzją dostarczają wysokiej jakości tłumaczenia w szerokim zakresie języków. Rozumiemy, jak istotne są klarowność i dokładność w tłumaczeniach dla funkcjonowania firm i instytucji. Dlatego też oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze, marketingowe i wiele innych. Nasze tłumaczenia są nie tylko poprawne językowo, ale także dostosowane do kontekstu danego obszaru działalności.

Tłumaczenia – języki

Współpracujemy z tłumaczami indywidualnymi i agencjami tłumaczącymi teksty na 24 języki. Natomiast naszymi Klientami są  firmy z całego świata. Jesteśmy dumni z wybranej drogi rozwoju i miejsca Biura Tłumaczeń ATT na mapie gospodarczej Polski i Europy. Stała współpraca zaufanych partnerów w zakresie tłumaczeń dokumentów oraz ich sczytywania i weryfikacji pozwala osiągnąć zamierzony cel: korzyść naszych klientów. Dlatego dostarczamy usługi tłumaczeń charakteryzujące się poprawnością merytoryczną treści oraz kompletnością. Przetłumaczone u nas dokumenty są wysokiej jakości niezależnie od kierunku przekładu.

 

Grupa A – najpopularniejsze języki obce w Polsce

Nietrudno się domyślić, że „współczesna łacina”, a więc angielski jest najczęściej tłumaczonym językiem w Polsce i Europie. Dlatego zamówienia na tłumaczenia tekstów z polskiego na angielski i z angielskiego na polski stanowią ponad 70% wszystkich tłumaczeń wykonywanych przez Biuro Tłumaczeń ATT. Drugim pod względem ilości zamówień jest oczywiście niemiecki. Miejsce trzecie zajmuje francuski. Rośnie również zainteresowanie przekładami tekstów z ukraińskiego.

angielski

angielski

niemiecki

niemiecki

francuski

francuski

ukraiński

ukraiński

Grupa B – pozostałe europejskie języki tłumaczeń używane w biznesie

Do grupy językowej B zaliczamy pozostałe języki europejskie. Daje się tutaj zaobserwować znaczne zróżnicowanie zarówno pod względem ilości zamówień, jak również cen tłumaczeń tekstów. Podział tego segmentu rynku tłumaczeniowego w Polsce odzwierciedla siłę gospodarek poszczególnych regionów Europy oraz natężenie związków gospodarczych poszczególnych państw Unii Europejskiej. Dlatego coraz częściej otrzymujemy zamówienia na tłumaczenia techniczne na czeski, rumuński i słowacki. Biuro Tłumaczeń ATT na stałe współpracuje zatem z licznymi podwykonawcami w zakresie usług tłumaczeniowych na terenie całej Europy. Nasi biznesowi partnerzy tłumaczą i weryfikują tłumaczenia dokumentacji pod kierunkiem pracowników naszego wewnętrznego Działu Weryfikacji Językowej. Taka organizacja pracy gwarantuje najwyższą jakość tłumaczonych dokumentów, ich kompletność i terminowość realizacji zamówień.

czeski

czeski

litewski

litewski

łotewski

łotewski

estoński

estoński

grecki

grecki

hiszpański

hiszpański

szwedzki

szwedzki

węgierski

węgierski

duński

duński

rumuński

rumuński

słowacki

słowacki

niderlandzki

niderlandzki

włoski

włoski

norweski

norweski

portugalski

portugalski

fiński

fiński

bułgarski

bułgarski

chorwacki

chorwacki

rosyjski

rosyjski

Grupa C

Oferta Biura Tłumaczeń ATT w sposób naturalny powiększyła się o tłumaczenie tekstów na niektóre języki pozaeuropejskie. W tej chwili oferujemy tłumaczenia na język chiński. Dostosowaliśmy się tym samym do nowych potrzeb naszych klientów, którzy poszerzają swoją działalność na kolejne rynki. Usługi tłumaczenia języków obcych świadczymy bazując na kontaktach ze sprawdzonymi i wybranymi przez nas pozaeuropejskimi agencjami tłumaczeń. Polecamy też referencje od chińskiego Klienta Biura Tłumaczeń ATT z Szanghaju.

chiński

chiński

FIRMY ZAMAWIAJĄCE TŁUMACZENIA JĘZYKÓW OBCYCH
UDZIELIŁY NAM PISEMNYCH REFERENCJI:

Tłumaczenie z polskiego na angielski jest najczęściej zamawianą usługą w naszej firmie: rekomendacje dla Biura Tłumaczeń ATT za usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie z języka angielskiego na polski i z polskiego na język angielski otrzymaliśmy między innymi od:

Polkomtela, Netii, Wabco Polska, Sappi, Bioagry.

Przekłady Biura Tłumaczeń ATT z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski polecają między innymi:

Xella, Doka, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa.