Biuro tłumaczeń grecki ↔ polski | Usługi tłumaczeniowe dla firm | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Biuro tłumaczeń grecki

Biuro tłumaczeń – grecki – polski – usługi tłumaczeniowe

Tłumaczenia z greckiego to jedna z rzadziej obsługiwanych przez nas kombinacji językowych. Jednak Biuro Tłumaczeń ATT realizuje zamówienia na tłumaczenia z polskiego na grecki i z greckiego na polski od 1998 r. i dla naszych klientów zawsze przygotujemy odpowiednią ofertę. Podejmujemy się zatem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych w różnych trybach realizacji.

Język grecki w tłumaczeniach

Nasze biuro tłumaczeń to miejsce, gdzie precyzja, zaangażowanie i profesjonalizm spotykają się z pasją do języków. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia dokumentów biznesowych, medycznych, prawniczych czy technicznych, możesz polegać na naszym doświadczeniu.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług tłumaczeniowych z języka greckiego na polski lub odwrotnie, skontaktuj się z nami już dziś! Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić Ci kompleksową obsługę tłumaczeniową na najwyższym poziomie.

Usługi tłumaczeń z polskiego na grecki

Biuro Tłumaczeń ATT dołożyło wszelkich starań, by w zakresie swojej specjalizacji technicznej nawiązać odpowiednie kontakty z tłumaczami języka greckiego. Jako jedni z nielicznych na rynku jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenia ulotek informacyjnych o lekach dla klientów prowadzących import równoległy. W przypadku tego typu przekładów priorytetem jest dokładność, precyzja słowa, zgodność z zapisami oryginału oraz punktualność, czyli dotrzymanie terminu realizacji zamówienia.

Usługi tłumaczeń z greckiego na polski

Proces realizacji zamówienia przebiega podobnie, jak w przypadku innych kombinacji językowych. Zawsze najważniejszy jest właściwy dobór tłumacza do powierzonego nam przekładu. Następnie – ustalenie atrakcyjnej dla klienta ceny i terminu realizacji. Nad przebiegiem zaakceptowanego zlecenia czuwa jak zwykle doświadczony koordynator, czyli pracownik Działu Weryfikacji Językowej Biura Tłumaczeń ATT. Coraz częściej zgłaszają się do naszego biura tłumaczeń Klienci, którzy oczekują przetłumaczenia dokumentacji handlowej i transportowej, certyfikatów, zaświadczeń czy katalogów produktów.

Gdzie Biuro Tłumaczeń ATT świadczy usługi tłumaczeń języka greckiego:

  1. Biuro Tłumaczeń ATT w Warszawie – tłumaczenia grecko – polskie
  2. Biuro Tłumaczeń ATT w Łodzi – tłumaczenia grecko – polskie
  3. Biuro Tłumaczeń ATT we Wrocławiu – tłumaczenia grecko – polskie

Prześlij dokumenty do wyceny

Poznaj dokładny koszt tłumaczenia technicznego z greckiego na polski!

Poznaj dokładną cenę tłumaczenia technicznego z polskiego na grecki!

Wyślij do wyceny