Biuro tłumaczeń słowacki ↔ polski | Usługi tłumaczeniowe dla firm | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Biuro tłumaczeń słowacki

Biuro tłumaczeń – słowacki – polski – usługi tłumaczeniowe

Język słowacki to zachwycający język używany przez ponad pięć milionów ludzi, głównie na Słowacji. Jest to język oficjalny kraju, a także jeden z języków urzędowych Unii Europejskiej. Jest językiem zachodniosłowiańskim, blisko spokrewnionym z czeskim i polskim. Wykwalifikowani tłumacze Biura Tłumaczeń ATT są biegli w tłumaczeniu z i na język słowacki. Zapewniają precyzję słowa, spójność terminologiczną i wiedzę merytoryczną w każdym tłumaczeniu. Bez względu na to, czy potrzebujesz tłumaczenia dokumentów biznesowych, technicznych czy medycznych jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom.

 

Tłumaczenia z polskiego na język słowacki

Przekłady z polskiego na słowacki obsługujemy dzięki sprawdzonym kontaktom ze słowackimi agencjami tłumaczeń. Nasi stali partnerzy ze Słowacji przygotowują dla nas słowackie wersje językowe dokumentów. Realizują powierzone im zadania według standardów, które są im przekazane w ramach umów o współpracy. W ten sposób uzyskujemy najwyższą jakość tekstów – porównywalną z jakością tekstów z grupy językowej A. Najczęściej tłumaczymy więc dokumentacje techniczne związane z przemysłem rafineryjnym (przerobem ropy naftowej oraz produkcją biopaliw) oraz z sektorem rolno-spożywczym i elektroniką.

Gdzie Biuro Tłumaczeń ATT świadczy usługi tłumaczeń języka słowackiego:

  1. Biuro Tłumaczeń ATT w Warszawie – tłumaczenia słowacko – polskie
  2. Biuro Tłumaczeń ATT w Łodzi – tłumaczenia słowacko – polskie
  3. Biuro Tłumaczeń ATT we Wrocławiu – tłumaczenia słowacko – polskie

Usługi tłumaczeń ze słowackiego na polski

Zapraszamy do obejrzenia rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów – znanych firm produkujących maszyny, części samochodowe, silniki, transformatory, elektromechaniczne systemy napędowe oraz inne systemy i urządzenia. Tłumaczenia słowacko – polskie są niezbędne naszym Klientom do ich codziennej działalności oraz do zdobywania kolejnych rynków zbytu. Tłumaczenia takie wymagają gruntownej wiedzy, doświadczenia i umiejętności translatorskich. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności za słowo, dlatego wszystkie tłumaczenia przechodzą kilka etapów weryfikacji, zanim zostaną ostatecznie zaakceptowane.

Prześlij dokumenty do wyceny

Poznaj dokładny koszt tłumaczenia technicznego ze słowackiego na polski!

Poznaj dokładną cenę tłumaczenia technicznego z polskiego na słowacki!

Wyślij do wyceny