Rabat na tłumaczenia | ATT@ATT.PL | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Rabat na tłumaczenia

Bądź eko-eko z Biurem Tłumaczeń ATT i zyskaj dodatkowy rabat na tłumaczenia!

Wśród wielu zainteresowań pracowników Biura Tłumaczeń ATT jest również ekologia – nauka ścisła. Bazuje ona na ścisłych danych pozyskiwanych ze środowiska i obrabianych według zasad matematycznych i statystycznych. Obejmuje w najogólniejszym zarysie fizykę, biologię, chemię, geologię, geografię, statystykę. Jest także nauką społeczną (prawo ochrony środowiska, filozofia, komunikacja społeczna) i polityczną. Tak szeroki zakres dziedzin w naszym mniemaniu daje ekologii prawo do bycia nazywaną nauką nowoczesną i multidyscyplinarną. Dlatego być może wykonujemy dobre tłumaczenia techniczne i prawnicze, ponieważ jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie z racji kierunkowego wykształcenia (jednego z naszych kolegów). Jeśli Ty także podzielasz nasze ekologiczne poglądy, daj nam znać i otrzymaj dodatkowy rabat na tłumaczenia!

Biuro Tłumaczeń ATT inwestuje w nowoczesne technologie, bo one są (często) ekologiczne

Wierzymy, że nowoczesne technologie są właściwą odpowiedzią na zagrożenia związane z lawinowym zwiększeniem zapotrzebowania na energię. Zapraszamy wszystkich producentów nowoczesnych technologii, a zwłaszcza producentów zielonej energii do korzystania z naszych usług tłumaczeniowych. Nasze zaangażowanie w ochronę klimatu, zmniejszenie efektu cieplarnianego, przejawia się tym, że nasi Klienci dbający o środowisko mogą liczyć na nas jako na partnera zapewniającego najwyższą jakość tłumaczeń – często dotyczących wysoce specjalistycznych dziedzin i innowacyjnych technologii. Otrzymają też dodatkowy rabat na nasze tłumaczenia techniczne z dziedziny ochrony środowiska. Tak uwiarygadniamy nasze przekonania proekologiczne.

Przykłady działań ekologicznych Biura Tłumaczeń ATT

Eko-rabat na tłumaczenia

Wiemy, że biznes ma olbrzymi realny wpływ na rzeczywistość w sferze ekologii. Dlatego Biuro Tłumaczeń ATT daje wkład na miarę swych możliwości: udzielamy eko-rabatów na usługi tłumaczenia dla producentów nowoczesnych technologii sprzyjających ochronie środowiska. Wystarczy przeczytać tę informację i powołać się na czytanie naszych Publikacji, by otrzymać dodatkowy rabat na tłumaczenia.

 

Więcej o nas samych znajdziesz tutaj:

 

Słownik techniczny polsko-niemiecko-angielski

Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń?

Tłumaczenia umów

Tłumaczenia artykułów naukowych

Język mówiony a język pisany

Tłumaczenia ukraiński Łódź