Procedury reklamacyjne: jak składać reklamacje? | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Reklamacje

Jak składać reklamacje

W Biurze Tłumaczeń ATT przywiązujemy dużą wagę do otwartej i partnerskiej atmosfery w relacjach z naszymi Klientami. Dlatego wyjaśniamy w niniejszym artykule jak składać reklamacje związane z tłumaczeniami. Zależy nam na budowaniu zaufania do naszych kompetencji zawodowych i wspólnym dążeniu do efektywnej współpracy. W ramach naszych wartości stawiamy na transparentność i profesjonalizm. Znajduje to odzwierciedlenie w jasno zdefiniowanych procedurach reklamacyjnych.

Szybkie zgłoszenie reklamacji – szybka reakcja

Dla naszych Klientów istotne jest, aby w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogli liczyć na szybką reakcję oraz merytoryczne ustosunkowanie się ze strony Biura Tłumaczeń ATT. Jesteśmy świadomi, że sytuacje kryzysowe mogą się zdarzyć. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania Klienta. Naszym celem jest skorzystanie z naszej wiedzy i doświadczenia, aby jak najszybciej ocenić sytuację, a następnie podjąć odpowiednie kroki, czy to poprzez naprawę ewentualnego błędu czy udzielenie klarownego wyjaśnienia.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie informacje zwrotne, również w postaci reklamacji. Postrzegamy je jako cenne źródło informacji, które pomaga nam doskonalić nasze usługi. Deklarujemy pełne zaangażowanie w rozwiązanie wspólnych problemów. Nasz zespół gotów jest podjąć wszelkie działania mające na celu zapewnienie satysfakcjonującego rozwiązania dla Klienta. Dzięki naszej wspólnej współpracy i dialogowi, dążymy do budowania trwałych relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu i satysfakcji z naszych usług.

Procedura reklamacyjna w tłumaczeniach

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi dotyczące jakości naszych tłumaczeń lub masz wątpliwości co do poprawności przekładu, zachęcamy do skorzystania z naszej procedury reklamacyjnej. Poniżej dowiesz się jak składać reklamacje:

 

 

Dziękujemy za wybór Biura Tłumaczeń ATT. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i staramy się dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

 

Jeśli poszukujesz profesjonalnego i doświadczonego biura tłumaczeń do wieloletniej współpracy, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas
Niezwłocznie odpowiemy na Twoje zapytanie i przygotujemy szybką i bezpłatną wycenę.

Więcej o korzyściach wynikających ze współpracy z Biurem Tłumaczeń ATT znajdziesz na stronie O nas.