Biuro tłumaczeń ukraiński | Usługi tłumaczeniowe dla firm | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Biuro tłumaczeń ukraiński

Biuro tłumaczeń – ukraiński

Znalazłeś właśnie najlepsze w Polsce i w Ukrainie tłumaczenia ukraińsko-polskie. Biuro Tłumaczeń ATT umie wybierać tłumaczy. Mamy doskonale wypracowane przez ponad 25 lat działalności procedury obsługi zamówień na tłumaczenia. Dysponujemy własnymi obszernymi bazami tłumaczeń polsko-ukraińskich. Przede wszystkim zaś, mamy wewnętrzny Dział Weryfikacji Tłumaczeń, w którym zatrudniamy profesjonalnych tłumaczy-weryfikatorów. W naszej ocenie pracujący z nami tłumacze języka ukraińskiego to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Do grona naszych pracowników należy rodowita tłumaczka ukraińska. Jako native speaker wykonuje tłumaczenia z polskiego na ukraiński.  Podejmuje się także sprawdzania poprawności językowej, merytorycznej i kompletności wszystkich dokumentów tłumaczonych przez nas na język ukraiński. Dzięki temu oferujemy najlepszą jakość tłumaczeń z ukraińskiego na polski i z polskiego na ukraiński w Polsce i w Ukrainie.

Tłumaczenia –  ukraiński – Łódź, tel. +48 42 678 79 56

W siedzibie Biura Tłumaczeń ATT w Łodzi wykonujemy tłumaczenia z języka ukraińskiego na polski oraz z polskiego na ukraiński. Dlatego zatrudniamy na miejscu tłumaczkę języka ukraińskiego oraz współpracujemy z tłumaczką przysięgłą języka ukraińskiego w Łodzi.

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dla Ukraińców w Łodzi. Tłumaczymy z ukraińskiego na polski akty urodzenia, akty małżeństwa, prawa jazdy, świadectwa szkolne, świadectwa pracy, dyplomy szkół wyższych. W przypadku tej usługi obowiązuje płatność z góry.

Tłumaczenia – ukraiński – Warszawa, tel. +48 22 633 07 55

Również w Warszawie oferujemy tłumaczenia przysięgłe dla osób fizycznych z Ukrainy. Prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy, ponieważ usługę tę obsługuje Biuro Tłumaczeń ATT w Łodzi. W przypadku tej usługi obowiązuje płatność z góry.

Specjalna oferta Biura Tłumaczeń ATT dla firm ukraińskich przenoszących działalność do Polski

Dysponujemy bardzo elastycznymi możliwościami w zakresie przygotowania oferty na tłumaczenia ukraińsko – polskie dla firm ukraińskich przenoszących działalność do Polski.

Usługi tłumaczeń z polskiego na ukraiński

Charakterystyczną cechą rynku tłumaczeń ukraińsko-polskich dla biznesu (do momentu agresji Rosji na Ukrainę) była przewaga dwóch typów dokumentów:

  • handlowych
  • dokumentacji osobowej pracowników.

Tłumaczenia z ukraińskiego na polski tego typu dokumentów wymagają nie tylko perfekcyjnej znajomości języka ukraińskiego i polskiego, ale również doskonałej znajomości kultury i realiów obu krajów. Do ich wykonywania potrzebna jest również swobodna i naturalna umiejętność posługiwania się językiem ukraińskim. Biuro Tłumaczeń ATT wybiera zatem tłumaczy języka ukraińskiego, którzy odznaczają się właśnie tymi cechami i są gotowi do wykonywania tłumaczeń w trybach przyśpieszonych, zachowując jednocześnie wysoki poziom świadczonych usług.

Indywidualne podejście Biura Tłumaczeń ATT do potrzeb klientów ukraińskich.

Biuro Tłumaczeń ATT jest świadome, że każdy klient i każde zlecenie są unikalne. Dlatego też dostosowuje swoje podejście do specyficznych potrzeb i oczekiwań każdej firmy, z którą współpracuje.

Więcej o specyfice użycia języka ukraińskiego w Ukrainie znajdziesz w naszej publikacji “Język Ukrainy”.

Gdzie Biuro Tłumaczeń ATT świadczy usługi tłumaczeń języka ukraińskiego:

  1. Biuro Tłumaczeń ATT w Warszawie – tłumaczenia ukraińsko – polskie, tel. +48 22 633 07 55
  2. Biuro Tłumaczeń ATT w Łodzi – tłumaczenia ukraińsko – polskie, tel. +48 42 678 79 56
  3. Biuro Tłumaczeń ATT we Wrocławiu – tłumaczenia ukraińsko – polskie, tel. +48 607 456 240

Usługi tłumaczeń z ukraińskiego na polski

Biuro Tłumaczeń ATT wykonuje usługi tłumaczenia z ukraińskiego na polski dokumentów handlowych, takich jak:

Podejmujemy się także realizacji tłumaczeń przysięgłych z ukraińskiego na polski i z polskiego na ukraiński dla klientów biznesowych.

 

biuro tłumaczeń ukraiński

Prześlij dokumenty do wyceny

Poznaj dokładny koszt tłumaczenia technicznego z ukraińskiego na polski!

Poznaj dokładną cenę tłumaczenia technicznego z polskiego na ukraiński!

Wyślij do wyceny