Język

Języki tłumaczeń

W Biurze Tłumaczeń ATT zlecisz tłumaczenia 24 języków. Obsługujemy 23 języki europejskie i język chiński.
W celu efektywnej obsługi tłumaczeń pisemnych tylu języków, wewnątrz naszej agencji zatrudniamy tłumaczy i weryfikatorów, będących jednocześnie koordynatorami wielojęzycznych projektów tłumaczeniowych. Ponadto współpracujemy z tłumaczami indywidualnymi i agencjami tłumaczącymi teksty na 24 języki. Natomiast naszymi Klientami są  firmy z całego świata. Jesteśmy dumni z wybranej drogi rozwoju i miejsca Biura Tłumaczeń ATT na mapie gospodarczej Polski i Europy. Stała współpraca zaufanych partnerów w zakresie tłumaczeń dokumentów oraz ich sczytywania i weryfikacji pozwala osiągnąć zamierzony cel: korzyść naszych klientów. Dlatego dostarczamy usługi tłumaczeń charakteryzujące się poprawnością merytoryczną treści oraz kompletnością. Przetłumaczone u nas dokumenty są wysokiej jakości niezależnie od kierunku przekładu.

Grupa A – najpopularniejsze języki obce w Polsce

Nietrudno się domyślić, że „współczesna łacina”, a więc angielski jest najczęściej tłumaczonym językiem w Polsce i Europie. Dlatego zamówienia na tłumaczenia tekstów z polskiego na angielski i z angielskiego na polski stanowią ponad 70% wszystkich tłumaczeń wykonywanych przez Biuro Tłumaczeń ATT. Drugim pod względem ilości zamówień jest oczywiście niemiecki. Miejsce trzecie zajmuje francuski. Rośnie również zainteresowanie przekładami tekstów z ukraińskiego.

Grupa B – pozostałe europejskie języki tłumaczeń używane w biznesie

Do grupy językowej B zaliczamy pozostałe języki europejskie. Daje się tutaj zaobserwować znaczne zróżnicowanie zarówno pod względem ilości zamówień, jak również cen tłumaczeń tekstów. Podział tego segmentu rynku tłumaczeniowego w Polsce odzwierciedla siłę gospodarek poszczególnych regionów Europy oraz natężenie związków gospodarczych poszczególnych państw Unii Europejskiej. Dlatego coraz częściej otrzymujemy zamówienia na tłumaczenia na czeski, rumuński i słowacki. Biuro Tłumaczeń ATT na stałe współpracuje zatem z licznymi podwykonawcami w zakresie usług tłumaczeniowych na terenie całej Europy. Nasi biznesowi partnerzy tłumaczą i weryfikują tłumaczenia dokumentacji pod kierunkiem pracowników naszego wewnętrznego Działu Weryfikacji Językowej. Taka organizacja pracy gwarantuje najwyższą jakość tłumaczonych dokumentów, ich kompletność i terminowość realizacji zamówień.

Grupa C

Oferta Biura Tłumaczeń ATT w sposób naturalny powiększyła się o tłumaczenie tekstów na niektóre języki pozaeuropejskie. W tej chwili oferujemy tłumaczenia na język chiński. Dostosowaliśmy się tym samym do nowych potrzeb naszych klientów, którzy poszerzają swoją działalność na kolejne rynki. Usługi tłumaczenia języków obcych świadczymy bazując na kontaktach ze sprawdzonymi i wybranymi przez nas pozaeuropejskimi agencjami tłumaczeń. Polecamy też referencje od chińskiego Klienta Biura Tłumaczeń ATT z Szanghaju.

Firmy zamawiające tłumaczenia języków obcych udzieliły nam pisemnych referencji:

Masz pytania odnośnie języków tłumaczeń? Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Codziennie w godzinach 9:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

8 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu