Biuro Tłumaczeń ATT – Wrocław

ul. Buraczana 17f, 52-311 Wrocław, tłumaczenia, tel.: +48607456240; ATT – Biuro Tłumaczeń Wrocław

Zadzwoń do nas

Wrocław – Biuro Tłumaczeń ATT

Zdecydowaliśmy się wykorzystać posiadane zasoby osobowe i kontakty do stworzenia regionalnego oddziału biura tłumaczeń. Wrocław jest lokalizacją, która wydaje się jedną z najlepszych do prowadzenia naszej działalności tłumaczeniowej. Stolica Dolnego Śląska jest bowiem miejscem dynamicznego rozwoju tych branż przemysłu, które korzystają oferowanych przez nas usług. Wierzymy, że ekspansja może być kołem zamachowym dla rozwoju firmy z branży tłumaczeniowej i stąd nasza decyzja o utworzeniu oddziału naszej agencji tłumaczeń we Wrocławiu.

Jak Biuro Tłumaczeń ATT działa we Wrocławiu?

We wrocławskim oddziale naszej agencji tłumaczeń stosujemy sprawdzone od lat procedury obsługi. Gwarantują one klientowi możliwość uzyskana przejrzystych i pełnych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia na tłumaczenie. Stawiamy na sprawną komunikację.

Wnikliwie analizujemy zapytanie skierowane do nas przez klienta, sprawdzamy możliwości realizacji, czyli dostępność zespołów tłumacz – weryfikator, następnie ustalamy realne terminy realizacji i tworzymy ofertę. Ponieważ używamy narzędzi wspomagających proces tłumaczenia, jesteśmy w stanie wykorzystać posiadane przez klienta bazy terminologiczne bądź je zbudować. Uzupełnieniem oferty i wyrazem kompleksowego podejścia do materiału są usługi DTP. Szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych opcjach, jak i o przebiegu realizacji zamówienia przekazujemy klientowi za pośrednictwem dowolnych, preferowanych przez niego kanałów komunikacji.

Tłumaczenie plus korekta w standardzie i w cenie

Biuro Tłumaczeń ATT Oddział Wrocław oferuje klientom tłumaczenia języków obcych z usługą kompletnej weryfikacji. Wykonywana jest ona w Dziale Weryfikacji Językowej naszej firmy. Jest to usługa zintegrowana z tłumaczeniem i wykonywana zawsze, bez względu na język tłumaczenia. Biuro Tłumaczeń ATT nigdy nie oddaje tłumaczeń niesprawdzonych i niezweryfikowanych. Klient płaci za tłumaczenie, ale otrzymuje tłumaczenie i weryfikację w jednym – to nas wyróżnia. Każde tłumaczenie sprawdzane jest pod kątem poprawności gramatycznej, stylistycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej przez zespół doświadczonych korektorów językowych.

Tłumaczenia, Wrocław i my

Jeśli więc lubisz współpracować z ludźmi, którzy Cię rozumieją, chcesz działać w oparciu o proste zasady i przejrzyste procedury oraz wysoko cenisz etykę biznesu i długoletnią współpracę, zapraszamy Cię do naszego biura tłumaczeń we Wrocławiu. Dokumenty do wyceny tłumaczenia prosimy kierować więc na adres mailowy Biura Tłumaczeń ATT. Zapytaj nas o szczegóły. Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Zadzwoń do nas

Tłumaczenia ATT dla firm:

 1. tłumaczenia z angielskiego na polski
 2. a także przekłady z angielskiego na wszystkie języki europejskie
 3. tłumaczenia z niemieckiego na polski
 4. a także tłumaczenia z francuskiego na polski
 5. tłumaczenia z rosyjskiego na polski
 6. przekłady z ukraińskiego na polski
 7. tłumaczenia z czeskiego na polski
 8. przekłady ze słowackiego na polski
 9. tłumaczenia z węgierskiego na polski
 10. a także tłumaczenia z rumuńskiego na polski
 11. tłumaczenia z litewskiego na polski
 12. przekłady z łotewskiego na polski
 13. tłumaczenia z estońskiego na polski
 14. przekłady z fińskiego na polski
 15. tłumaczenia ze szwedzkiego na polski
 16. przekłady z norweskiego na polski
 17. tłumaczenia z duńskiego na polski
 18. przekłady z niderlandzkiego na polski
 19. a także tłumaczenia z hiszpańskiego na polski
 20. tłumaczenia z portugalskiego na polski
 21. przekłady z włoskiego na polski
 22. a także tłumaczenia z chorwackiego na polski
 23. przekłady ze słoweńskiego na polski
 24. tłumaczenia z greckiego na polski
 25. a także tłumaczenia z bułgarskiego na polski
 26. i tłumaczenia z chińskiego na polski

Sprawdź też lokalizację naszego Biura Tłumaczeń ATT we Wrocławiu na Google Maps!