Biuro Tłumaczeń Wrocław | ATT@ATT.PL | Tłumaczenia od 1998 r. | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Biuro Tłumaczeń Wrocław

Biuro Tłumaczeń ATT – 52-311 Wrocław, ul. Buraczana 17, ATT@ATT.PL

Wrocławski oddział Biura Tłumaczeń ATT świadczy usługi tłumaczeń pisemnych dla firm i instytucji od 1998 roku.

Tłumaczenia we Wrocławiu – najwyższa jakość usług tłumaczeniowych i obsługi – doświadczenie i rekomendacje

Dlatego specjalizujemy się w pisemnych tłumaczeniach technicznych, prawnych, finansowych, medycznych i marketingowych. Natomiast nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy niekwestionowanym liderem w tej branży. Aby tak się stało musieliśmy stworzyć grono sprawdzonych tłumaczy, weryfikatorów językowych i grafików. Właśnie tacy ludzie – nasi współpracownicy – na co dzień korzystają z nowoczesnych narzędzi wspomagających proces tłumaczenia. Z drugiej strony jesteś Ty – nasz przyszły Klient – którego zachęcamy do obejrzenia naszych REFERENCJI, które otrzymaliśmy, jako dowód uznania, od naszych wieloletnich Klientów. Prosimy obejrzyj je koniecznie zanim zdecydujesz o wyborze najlepszego biura tłumaczeń do wieloletniej współpracy. Jesteśmy więc gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom tłumaczeniowym. Dlatego skontaktuj się z nami i poproś o wycenę tłumaczenia, abyśmy mogli chociaż w części uczestniczyć w twoim sukcesie biznesowym na międzynarodowym rynku.

Wrocław – Biuro Tłumaczeń ATT

Z dumą możemy powiedzieć, że istniejemy od 1998 roku, zdobywając zaufanie klientów z różnych branż i regionów. Nasza siedziba główna mieści się w Łodzi, ale od kilku lat możemy poszczycić się także oddziałem we Wrocławiu, co umożliwia nam jeszcze lepszą obsługę naszych klientów w tej części kraju. Zdecydowaliśmy się wykorzystać posiadane zasoby osobowe i kontakty do stworzenia regionalnego oddziału biura tłumaczeń. Wrocław jest lokalizacją, która wydaje się jedną z najlepszych do prowadzenia naszej działalności tłumaczeniowej. Stolica Dolnego Śląska jest bowiem miejscem dynamicznego rozwoju tych branż przemysłu, które korzystają z oferowanych przez nas usług. Wierzymy, że ekspansja może być kołem zamachowym dla rozwoju firmy z branży tłumaczeniowej i stąd nasza decyzja o utworzeniu oddziału naszej agencji tłumaczeń we Wrocławiu.

Jak Biuro Tłumaczeń ATT działa we Wrocławiu?

We wrocławskim oddziale naszej agencji tłumaczeń stosujemy sprawdzone od lat procedury obsługi. Gwarantują one klientowi możliwość uzyskana przejrzystych i pełnych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia na tłumaczenie. Stawiamy na sprawną komunikację.

Wnikliwie analizujemy zapytanie skierowane do nas przez klienta, sprawdzamy możliwości realizacji, czyli dostępność zespołów tłumacz – weryfikator, następnie ustalamy realne terminy realizacji i tworzymy ofertę. Ponieważ używamy narzędzi wspomagających proces tłumaczenia, jesteśmy w stanie wykorzystać posiadane przez klienta bazy terminologiczne bądź je zbudować. Uzupełnieniem oferty i wyrazem kompleksowego podejścia do materiału są usługi DTP. Szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych opcjach, jak i o przebiegu realizacji zamówienia przekazujemy klientowi za pośrednictwem dowolnych, preferowanych przez niego kanałów komunikacji.

Tłumaczenie plus korekta w standardzie i w cenie

Biuro Tłumaczeń ATT Oddział Wrocław oferuje klientom tłumaczenia języków obcych z usługą kompletnej weryfikacji. Wykonywana jest ona w Dziale Weryfikacji Językowej naszej firmy. Jest to usługa zintegrowana z tłumaczeniem i wykonywana zawsze, bez względu na język tłumaczenia. Biuro Tłumaczeń ATT nigdy nie oddaje tłumaczeń niesprawdzonych i niezweryfikowanych. Klient płaci za tłumaczenie, ale otrzymuje tłumaczenie i weryfikację w jednym – to nas wyróżnia. Każde tłumaczenie sprawdzane jest pod kątem poprawności gramatycznej, stylistycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej przez zespół doświadczonych korektorów językowych.

Tłumaczenia, Wrocław i my

Jeśli więc lubisz współpracować z ludźmi, którzy Cię rozumieją, chcesz działać w oparciu o proste zasady i przejrzyste procedury oraz wysoko cenisz etykę biznesu i długoletnią współpracę, zapraszamy Cię do naszego biura tłumaczeń we Wrocławiu. Dokumenty do wyceny tłumaczenia prosimy jednak kierować na adres mailowy Biura Tłumaczeń ATT: att@att.pl. Zapytaj nas o szczegóły. Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Jesteśmy pewni, że nasze usługi przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu.

Jeśli pracujesz w jednej z wrocławskich firm i potrzebujesz tłumaczenia technicznego, prawnego czy marketingowego, koniecznie skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas
Niezwłocznie odpowiemy na Twoje zapytanie i przygotujemy szybką i bezpłatną wycenę.

Języki tłumaczeń:

 1. tłumaczenia z angielskiego na polski
 2. tłumaczenia z niemieckiego na polski
 3. tłumaczenia z francuskiego na polski
 4. tłumaczenia z ukraińskiego na polski
 5. tłumaczenia z czeskiego na polski
 6. tłumaczenia ze słowackiego na polski
 7. tłumaczenia z węgierskiego na polski
 8. tłumaczenia z rumuńskiego na polski
 9. tłumaczenia z litewskiego na polski
 10. tłumaczenia z łotewskiego na polski
 11. tłumaczenia z estońskiego na polski
 12. tłumaczenia z fińskiego na polski
 13. tłumaczenia ze szwedzkiego na polski
 14. tłumaczenia z norweskiego na polski
 15. tłumaczenia z duńskiego na polski
 16. tłumaczenia z niderlandzkiego na polski
 17. tłumaczenia z hiszpańskiego na polski
 18. tłumaczenia z portugalskiego na polski
 19. tłumaczenia z włoskiego na polski
 20. tłumaczenia z chorwackiego na polski
 21. tłumaczenia ze słoweńskiego na polski
 22. tłumaczenia z greckiego na polski
 23. tłumaczenia z bułgarskiego na polski
 24. tłumaczenia z chińskiego na polski
 25. tłumaczenia z rosyjskiego na polski

Usługi tłumaczeń technicznych: