Biuro tłumaczeń beton komórkowy ATT@ATT.PL | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Biuro tłumaczeń beton komórkowy

Biuro Tłumaczeń ATT – referencje od Xella, producenta betonu komórkowego

Biuro Tłumaczeń ATT z dumą przedstawia rekomendację, którą otrzymaliśmy od firmy Xella – producenta betonu komórkowego – za tłumaczenia techniczne z dziedziny mechaniki maszyn budowlanych, materiałoznawstwa, budownictwa oraz za tłumaczenia prawnicze.
W pierwszym etapie współpracy były to kompleksowe tłumaczenia niemiecko-polskie związane z budowanym od postaw zakładem produkcyjnym betonu komórkowego w Sieradzu. Od tego rozpoczęła się współpraca Ytonga/Xelli z ATT INTERWERS Agencją Tłumaczeń Technicznych / Biurem Tłumaczeń ATT.

 

Sieradz, 28.11.2014

Rekomendacja

XELLA POLSKA sp. z o.o. rekomenduje po raz drugi usługi tłumaczeniowe wykonywane przez ATT INTERWERS Agencję Tłumaczeń Technicznych. W roku 2001 XELLA POLSKA sp. z o.o. (wówczas YTONG) po raz pierwszy rekomendowała ATT INTERWERS Agencję Tłumaczeń Technicznych. Po 10 latach owocnej współpracy mamy przyjemność po raz drugi udzielić rekomendacji naszemu dostawcy usług tłumaczeniowych.

W latach 2001 – 2011 ATT INTERWERS Agencja Tłumaczeń Technicznych nieprzerwanie wykonywała tłumaczenia na potrzeby warszawskiego zarządu spółki, zakładów w Ostrołęce i Sieradzu oraz spółki Xella Aircrete z siedzibą w Niemczech. W tym czasie zrealizowała dla XELLA POLSKA sp. z o.o. blisko 600 zamówień na tłumaczenia, obejmujących od kilku do kilkuset stron. Jakość wykonanych tłumaczeń i obsługi oceniamy bardzo wysoko. ATT INTERWERS Agencja Tłumaczeń Technicznych potwierdziła zarówno swoje kompetencje, jak i wieloletnie zaangażowanie w wykonywaną pracę na rzecz naszej Firmy.

Paweł Pańczyk     Andrzej Dmochowski

/Prokurent/               /Członek Zarządu/