Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Tłumaczenia niderlandzki

Tłumaczenia – niderlandzki

Projekty tłumaczeniowe na holenderski, a właściwie na niderlandzki obsługiwane są przez Biuro Tłumaczeń ATT we współpracy z naszymi wieloletnimi partnerami tłumaczeniowymi w Holandii. W przypadku przekładów z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki wspólnie dokładamy wszelkich starań, żeby jakość naszej usługi była w pełni satysfakcjonująca. Na końcowy efekt składa się praca doświadczonych tłumaczy, dociekliwych i wszechstronnie wykształconych korektorów językowych oraz zdyscyplinowanych, zorganizowanych i punktualnych koordynatorów projektów tłumaczeniowych.

Cena tłumaczeń na niderlandzki

W przypadku tłumaczeń z języka niderlandzkiego na polski i z polskiego na niderlandzki największym ograniczeniem jest wysoka cena. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że dobrobyt Holandii przekłada się na istotnie inny niż w Polsce poziom większości cen. Tym samym na poziom kosztów wszelkiej “ręcznej” produkcji, czyli także przekładów. Na cenę wpływają oczywiście koszty. Jednym z nich jest zakup i wdrożenie programów tłumaczeniowych. Tak jak nasza agencja tłumaczeń, tak i holenderskie biura tłumaczeń korzystają z coraz doskonalszych narzędzi informatycznych wspomagających proces tłumaczenia. Jednak decydującym czynnikiem w pracy agencji tłumaczeń pozostaje nadal człowiek. Zespoły tłumaczeniowe złożone z tłumacza języka niderlandzkiego, weryfikatora, koordynatora projektu muszą być opłacane na miarę uwarunkowań rynku, w którym uczestniczą. Tak więc w przypadku przekładów polsko-niderlandzkich trzeba się liczyć z cenami holenderskimi, a nie polskimi.

Język holenderski (to jest już nazwa nieaktualna)

Jako biuro tłumaczeń staramy się dostosowywać do otoczenia biznesowego i wyszukujemy najlepszych tłumaczy języka holenderskiego w interesie swoich Klientów. Gwarantujemy jednocześnie szczególną dbałość o relację ceny do jakości. Właśnie dlatego obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na tłumaczenia z języka niderlandzkiego oraz na język niderlandzki. Tłumaczymy najczęściej dokumenty urzędowe i prawne, zaświadczenia, akty notarialne, gwarancje, świadectwa, materiały marketingowe, dokumentacje przetargowe, instrukcje obsługi, a także informacje o charakterze medycznym.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z lub na język niderlandzki, prześlij nam dokumenty do wyceny

Wyślij do wyceny