Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Tłumaczenia słowacki

Tłumaczenia – słowacki

Język słowacki to zachwycający język używany przez ponad pięć milionów ludzi, głównie na Słowacji. Jest to język oficjalny kraju, a także jeden z języków urzędowych Unii Europejskiej. Słowacki jest językiem zachodniosłowiańskim, blisko spokrewnionym z czeskim i polskim. Nasi wykwalifikowani tłumacze są biegli w tłumaczeniu z i na język słowacki. Zapewniają precyzję słowa, spójność terminologiczną i wiedzę merytoryczną w każdym tłumaczeniu. Bez względu na to, czy potrzebujesz tłumaczenia dokumentów biznesowych, technicznych czy medycznych jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom.

 

Tłumaczenia na język słowacki w Biurze Tłumaczeń ATT

Przekłady z polskiego na słowacki obsługujemy dzięki sprawdzonym kontaktom ze słowackimi agencjami tłumaczeń. Nasi stali partnerzy ze Słowacji przygotowują dla nas słowackie wersje językowe dokumentów. Realizują powierzone im zadania według standardów, które są im przekazane w ramach umów o współpracy. W ten sposób uzyskujemy najwyższą jakość tekstów tłumaczonych na słowacki – porównywalną z jakością tekstów z grupy językowej A, które przygotowuje nasz wewnętrzny Dział Weryfikacji Tłumaczeń. Najczęściej tłumaczymy więc dokumentacje techniczne związane z przemysłem rafineryjnym (przerobem ropy naftowej oraz produkcją biopaliw) oraz z sektorem rolno-spożywczym i elektroniką.

Dla naszych Klientów tłumaczymy także:

Zapraszamy do obejrzenia rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów – znanych firm produkujących maszyny, części samochodowe, silniki, transformatory, elektromechaniczne systemy napędowe oraz inne systemy i urządzenia. Tłumaczenia z języka słowackiego i na język słowacki są niezbędne naszym Klientom do ich codziennej działalności oraz do zdobywania kolejnych rynków zbytu. Tłumaczenia takie wymagają gruntownej wiedzy, doświadczenia i umiejętności translatorskich. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności za słowo, dlatego wszystkie tłumaczenia przechodzą kilka etapów weryfikacji, zanim zostaną ostatecznie zaakceptowane.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z lub na język słowacki, prześlij nam dokumenty do wyceny

Wyślij do wyceny