Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Tłumaczenia norweski

Tłumaczenia – norweski

Wykonujemy tłumaczenia z języka polskiego na norweski i z języka norweskiego na polski. Zdajemy sobie sprawę, że każde tłumaczenie jest unikalne. Nasze biuro tłumaczeń angażuje się w dostarczanie spersonalizowanych usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zaufaj naszemu doświadczeniu w obszarze tłumaczeń norweskich. Jesteśmy gotowi dostarczyć najwyższej jakości tłumaczenia, przyczyniając się do skutecznej komunikacji w języku norweskim między Tobą a Twoją grupą docelową. Posiadamy dostęp do nowoczesnych narzędzi tłumaczeniowych i baz terminologicznych, co zapewnia spójność i wysoką jakość tłumaczeń.

Usługi tłumaczeniowe w Biurze Tłumaczeń ATT

W ramach realizacji projektów tłumaczeniowych na stałe współpracujemy z norweskimi agencjami tłumaczeń. Dzięki naszemu doświadczeniu i nawiązanym kontaktom oferujemy klientom przekłady z języka norweskiego na polski i z polskiego na norweski na najwyższym poziomie z i wielu dziedzin. W tych konfiguracjach językowych tłumaczymy:

  • umowy handlowe i prawne
  • katalogi produktów i usług
  • instrukcje obsługi oraz dokumentację techniczno-ruchową
  • projekty budowlane, karty charakterystyki
  • prezentacje, materiały marketingowe, promocyjne i szkoleniowe
  • dokumenty o charakterze urzędowym potrzebne do spełnienia obowiązujących w Norwegii wymogów prawnych.

Chętnie także podejmujemy się realizacji tłumaczeń przysięgłych. Nasi sprawdzeni i doświadczeni tłumacze przysięgli języka norweskiego dostosują każdy dokument do norm norweskiego języka urzędowego. Dzięki temu formalności, których muszą dopełnić nasi klienci przebiegają sprawnie i bez problemów.

Dlaczego warto zapłacić za tłumaczenie na norweski?

Pomimo bliskości położenia, kraj ten wydaje się nam odległy i mało poznany. Chcąc zatem zachęcić obywateli Norwegii do nawiązywania kontaktów biznesowych z innymi nacjami, warto porozumiewać się z nimi w ich ojczystym języku oraz prezentować swoje oferty, katalogi, prezentacje, raporty i treści stron internetowych w języku norweskim. My naszą ofertę translatorską kierujemy właśnie do przedsiębiorstw zainteresowanych nawiązaniem kontaktów handlowych z biznesem w Norwegii. Nasza oferta adresowana jest więc do firm wszystkich branż, w tym przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i innych. W tym przypadku profesjonalny tłumacz znający dogłębnie język norweski może się okazać kluczem do sukcesu biznesowego.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia, prześlij nam dokumenty do wyceny!

Wyślij do wyceny