Tłumaczenia ukraiński

Tłumaczenia – ukraiński

Znalazłeś właśnie najlepsze tłumaczenia ukraińsko-polskie w Polsce i w Ukrainie. Dlaczego? Ponieważ w Biurze Tłumaczeń ATT umiemy wybierać tłumaczy, mamy doskonale wypracowane przez ponad 20 lat działalności procedury obsługi zamówień na tłumaczenia, dysponujemy własnymi obszernymi bazami tłumaczeń polsko-ukraińskich, a przede wszystkim Działem Weryfikacji Tłumaczeń, w którym zatrudniamy profesjonalnych tłumaczy-weryfikatorów. W naszej ocenie pracujący z nami tłumacze języka ukraińskiego to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Do grona naszych najbliższych współpracowników należy rodowita tłumaczka ukraińska. Jako native speaker wykonuje tłumaczenia z polskiego na ukraiński, podejmuje się także weryfikacji poprawności językowej, merytorycznej i kompletności wszystkich dokumentów tłumaczonych przez nas na język ukraiński. Dzięki temu oferujemy najlepszą jakość tłumaczeń z ukraińskiego na polski i z polskiego na ukraiński w Polsce i w Ukrainie.

Rynek tłumaczeń z ukraińskiego na polski

Charakterystyczną cechą rynku tłumaczeń ukraińsko-polskich dla biznesu jest przewaga dwóch typów dokumentów:

  • handlowych
  • dokumentacji osobowej pracowników.

Tłumaczenia ukraińsko-polskie wymagają nie tylko perfekcyjnej znajomości języka obcego, ale również doskonałej znajomości kultury i realiów obu krajów. Do ich wykonywania potrzebna jest również swobodna i naturalna umiejętność posługiwania się językiem – niemalże warsztat pisarski, by móc przełożyć treść zawartą w oryginale, oddać jego główną myśl i przekazać ją odbiorcy nieznającemu języka źródłowego. Nasi tłumacze języka ukraińskiego odznaczają się właśnie tymi cechami i są gotowi do wykonywania tłumaczeń w trybach przyśpieszonych, zachowując jednocześnie wysoki poziom świadczonych usług.

Więcej o specyfice użycia języka ukraińskiego w Ukrainie znajdziesz w naszej publikacji “Tłumaczenia z polskiego na ukraiński, czy na rosyjski?

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z ukraińskiego na polski, prześlij nam dokumenty do wyceny!

Kontakt

Tłumaczenia ukraińsko-polskie oferowane przez Biuro Tłumaczeń ATT

Biuro Tłumaczeń ATT wykonuje usługi tłumaczenia z ukraińskiego na polski dokumentów handlowych, takich jak:

  • tłumaczenia umów sprzedaży materiałów budowlanych
  • przekłady dokumentów towarzyszących dostawom produktów
  • listy przewozowe
  • tłumaczenia deklaracji celnych
  • przekłady kart charakterystyki
  • dokumenty rejestrowe polskich firm zakładających swoje spółki-córki w Ukrainie
  • raporty z badań ukraińskich rynków surowcowych i towarowych.

Podejmujemy się także realizacji tłumaczeń przysięgłych z ukraińskiego na polski i z polskiego na ukraiński dla klientów biznesowych.

Masz pytania odnośnie tłumaczeń?
Zadzwoń do nas!

+48 42 678 79 38

+48 607 456 240

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Wyślij e-mail att@att.pl

9 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu