Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Usługi tłumaczeń ATT

Usługi tłumaczeń ATT

Biuro Tłumaczeń ATT świadczy usługi tłumaczeń pisemnych. Specjalizujemy się zatem w tłumaczeniach technicznych, prawniczych, medycznych, finansowych i marketingowych. Usługi tłumaczeniowe świadczymy zaś wyłącznie dla klientów biznesowych i instytucjonalnych. Są to głównie firmy przemysłowe i produkcyjne, agencje marketingowe, instytucje finansowe oraz organizacje pozarządowe.

Usługi tłumaczeń – specjalizacja

Biuro Tłumaczeń ATT specjalizuje się w pisemnych tłumaczeniach technicznych, prawnych i marketingowych w wielu kombinacjach językowych. Tłumaczymy więc instrukcje obsługi maszyn, dokumentacje techniczno-ruchowe, umowy, oferty przetargowe, opisy patentowe, sprawozdania finansowe, foldery reklamowe. Wspieramy naszych klientów także w przygotowaniu wielojęzycznych dokumentów o strategicznym znaczeniu dla funkcjonowania ich przedsiębiorstw. Dodatkową i uzupełniającą usługą wobec samych tłumaczeń jest natomiast skład tekstu i grafiki. W ten sposób dokonany świadomy wybór specjalizacji pozwolił nam na wypracowanie zestawu najlepszych praktyk, dzięki którym oferujemy klientowi kompleksowe, a zarazem zindywidualizowane usługi tłumaczeniowe dostosowane do jego potrzeb.

Jeśli pracujesz w jednej z warszawskich firm i potrzebujesz tłumaczenia technicznego, prawnego czy marketingowego, koniecznie skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas
Niezwłocznie odpowiemy na Twoje zapytanie i przygotujemy szybką i bezpłatną wycenę.

Usługi tłumaczeń – podstawy etyczne

Przyrzeczenia zawarte w tekście definiującym misję stanowią rzeczywisty punkt odniesienia dla naszych codziennych działań i wyrażają autentyczne aspiracje zawodowe całego zespołu Biura Tłumaczeń ATT. Zatem dzięki zdefiniowanemu i świadomie zaakceptowanemu systemowi wartości biznesowych możemy w naturalny sposób realizować założone cele i wypełniać dane obietnice.

Usługi tłumaczeń – organizacja

Kryterium komunikatywności udaje nam się spełnić poprzez ciągłą wymianę informacji, poznawanie potrzeb i wymagań naszych partnerów. Dlatego każdemu etapowi realizacji zamówienia towarzyszy dobry przepływ informacji pomiędzy klientem a agencją. W równym stopniu dbamy o tworzenie jak najlepszych kanałów komunikacji wewnątrz firmy. Przejrzystość oferty tłumaczeń specjalistycznych, procedur i dokumentów handlowych jest wyrazem naszej dbałości o czas i komfort pracy klienta. Terminowość pracy traktujemy jako rzecz oczywistą, a w praktyce priorytetem jest zawsze potrzeba klienta. Szacunek dla osiągnięć naukowych, organizacyjnych i technicznych klienta stanowi podstawę naszej etyki biznesu: wiemy z obserwacji wielu firm, na rzecz których świadczymy usługi tłumaczeniowe, a także z własnego doświadczenia, jak dużo wysiłku, wiedzy i zaradności wymaga stworzenie dobrze działającego organizmu gospodarczego. Ten zbiór kryteriów stanowi dla nas stały punkt odniesienia niezmiennie od 1998 roku.

Usługi tłumaczeń – techniki pracy

Jednocześnie na bieżąco dostosowujemy nasze działania do zmieniających się wymogów rzeczywistości biznesowej, wprowadzając aktualne technologie i coraz nowocześniejsze systemy zarządzania. Jakość obsługi i produktu zapewnia stały zespół pracowników Biura Tłumaczeń ATT, budowany w oparciu o wartości takie jak pracowitość, punktualność, odpowiedzialność i zdolność do współdziałania. To pozwoliło nam zdobyć grono stałych klientów, którzy rozumieją i podzielają naszą filozofię – czego potwierdzeniem jest zarówno codzienna współpraca, jak i szczególna forma wyróżnienia, jaką są wystawione nam rekomendacje.