Biuro tłumaczeń księgowość | ATT@ATT.PL | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Biuro tłumaczeń księgowość

Biuro tłumaczeń – księgowość – tłumaczenia dokumentów księgowych

Biuro Tłumaczeń ATT prezentuje rekomendacje otrzymane od firmy EWT Truck & Trailer za tłumaczenia dokumentów księgowych i przekłady tekstów marketingowych.

Rekomendacja

                                                                             Ołtarzew, 7 maja 2013

Niniejszym mamy przyjemność polecić usługi świadczone przez ATT INTERWERS Agencję Tłumaczeń Technicznych. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od roku 2006. Zakres tłumaczeń obejmował przekłady z języka niemieckiego i angielskiego na polski i odwrotnie. ATT INTERWERS Agencja Tłumaczeń Technicznych tłumaczy dla Grupy EWT z siedzibą główną w Austrii (EWT Truck & Trailer Handels GmbH) liczne umowy, teksty o charakterze marketingowym, artykuły prasowe, a także dokumentację finansowo-księgową i inne materiały niezbędne do prowadzenia bieżącej działalności firmy.

Przez wszystkie lata współpracy ATT INTERWERS była dla nas zawsze niezawodnym partnerem, realizując terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów jakości i obsługi wszystkie powierzone jej zadania, również wykonywane w trybie ekspresowym. Na podstawie ścisłych i intensywnych kontaktów, możemy dzisiaj stwierdzić, że ATT INTERWERS Agencja Tłumaczeń Technicznych jest wzorowym dostawcą usług.

dr Katrin Gerger

tłumaczenia dokumentów księgowych