Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Tłumaczenia chiński

Tłumaczenia – chiński

Biuro Tłumaczeń ATT powierza tłumaczenia na język chiński swoim stałym współpracownikom z Chin i doświadczonym tłumaczom języka chińskiego w Polsce. W kontekście dynamicznego rozwoju gospodarki Chin, nie dziwi fakt, że nasi stali Klienci poprosili nas o poszerzenie oferty o tłumaczenia z języka chińskiego na polski i z języka polskiego na chiński. Zaraz po tym rozpoczęliśmy proces rekrutacji, w wyniku którego nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi tłumaczami tego języka. Biuro Tłumaczeń ATT otrzymało też rekomendację od zadowolonego Klienta korporacyjnego z Chin.

 

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług tłumaczeń chińskich, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby tłumaczeniowe i uzyskać niestandardową ofertę dopasowaną do Twoich wymagań. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe z i na język chiński, zapewniając wysoką jakość, dokładność i zrozumienie subtelności tego bogatego języka.

Przekłady polsko-chińskie w ofercie Biura Tłumaczeń ATT

Językiem chińskim posługuje się ponad 1,2 miliarda użytkowników. Plasuje go to na drugim miejscu w rankingu wszystkich języków świata. Język chiński, będący jednym z najstarszych i najbardziej rozpowszechnionych języków świata, stanowi kluczowy element komunikacji w dzisiejszym globalnym społeczeństwie. Składa się z różnych dialektów, z których najważniejsze to mandaryński, kantoński i shanghajski. W tym kontekście przekłady z chińskiego i na chiński stanowią coraz ważniejszą część oferty Biura Tłumaczeń ATT. Jako profesjonalne biuro tłumaczeń podejmujemy się przekładów dokumentów o charakterze prawnym, finansowym, a także marketingowym. Jesteśmy więc gotowi na poszerzanie tego segmentu naszej działalności w odpowiedzi na tendencje rynkowe. Dla naszych Klientów zdobywających właśnie chiński rynek niezwykle ważna jest możliwość swobodnego przedstawienia własnej oferty produktów i usług, materiałów reklamowych i szkoleniowych, a z drugiej strony zapoznania się z przepisami prawa, w tym w szczególności chińskiego prawa pracy.

Jeśli chcesz poznać dokładny koszt tłumaczenia z lub na język chiński, prześlij nam dokumenty do wyceny

Wyślij do wyceny