Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Tłumaczenia czeski

Tłumaczenia – czeski

W naszej agencji tłumaczeń podejmujemy się realizacji projektów tłumaczeniowych we współpracy z czeskimi biurami tłumaczeń i czeskimi tłumaczami indywidualnymi. Uznaliśmy to rozwiązanie za najbezpieczniejsze z punktu widzenia jakości przetłumaczonego tekstu. Odczuwamy wyraźny wzrost obrotów związanych z zamówieniami na tłumaczenia tekstów z języka polskiego na czeski i z języka czeskiego na polski. Tłumaczymy przede wszystkim teksty techniczne, prawne i marketingowe dla firm produkcyjnych i handlowych. Głównie dla dużych koncernów z branży spożywczej, motoryzacyjnej lub petrochemicznej, których oddziały i spółki-córki mają swoje siedziby zarówno w Polsce, jak i w Czechach.

 

Z każdym zleceniem zdobywamy doświadczenie, które pozwala nam dostarczać tłumaczenia coraz wyższej jakości. Do każdego projektu tłumaczeniowego dobierani są specjaliści posiadający doświadczenie w danej dziedzinie techniki, nauki czy prawa. Stawiamy na tłumaczy i weryfikatorów językowych gotowych do ciągłego doskonalenia umiejętności translatorskich oraz otwartych na stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Nasi czescy współpracownicy oraz tłumacze mieszkający w Polsce dbają o to, żeby tłumaczenia w tych konfiguracjach językowych spełniały najwyższe standardy przekładu.

Czeski – cena tłumaczenia

Tłumaczenia z czeskiego na polski i z polskiego na czeski wykonywane są bardzo często na polskim rynku tłumaczeniowym. Dzieje się tak ponieważ język jednego z dwóch naszych południowych sąsiadów jest coraz częściej używany w relacjach biznesowych polskich i czeskich. Tłumaczy oraz biura tłumaczeń zatrudniają przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe z obydwu rynków. Da się jednak zaobserwować istotną różnicę pomiędzy nimi. W Polsce tłumaczenia na czeski i z czeskiego na polski są tańsze. Zresztą tłumaczenia wykonywane w Polsce są najtańsze w Europie.

Kryterium wyboru biura tłumaczeń: cena tłumaczenia polsko – czeskiego

Bardzo często o wyborze biura tłumaczeń decyduje cena przykładowego tłumaczenia. Oczywiście daje to klientowi orientację odnośnie poziomu kosztów. My radzimy jednak kierować się także innymi kryteriami wyboru biura tłumaczeń. Piszemy o tym w naszym artykule w dziale Publikacje. Znajdziesz tam również listę kontrolną, która umożliwi Ci szybkie podjęcie właściwej decyzji.

Najczęściej tłumaczymy więc z czeskiego na polski i z polskiego na czeski:

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę tłumaczenia z czeskiego na polski lub na czeski, prześlij nam dokumenty do wyceny

Wyślij do wyceny