Biuro tłumaczeń materiały budowlane | Dla branży budowlanej | Biuro Tłumaczeń ATT
Wyślij dokumenty do wyceny
Biuro tłumaczeń ATT

Biuro tłumaczeń materiały budowlane

Biuro tłumaczeń – materiały budowlane – Izodom o Biurze Tłumaczeń ATT

Prezentujemy z dumą rekomendacje, które otrzymaliśmy za tłumaczenia techniczne dotyczące materiałów budowlanych.

Łódź, 2.07.2012

Rekomendacje

Współpraca IZODOM 2000 POLSKA sp. z o.o. z ATT INTERWERS Agencją Tłumaczeń Technicznych układa się doskonale od pierwszego kontaktu i wzorowego wykonania próbki tłumaczenia naszych wysoce specjalistycznych opisów technicznych i dokumentów certyfikacyjnych.

Technologia traconego szalunku

Technologia traconego szalunku, którą oferujemy na rynkach całej EU i poza nią, jest dość innowacyjnym rozwiązaniem, co powoduje, że poprawne przełożenie tekstów na jej temat wymaga nie tylko znajomości języka obcego, ale wiedzy budowlanej i zdolności do doboru lub zaproponowania odpowiednich terminów, gdyż te często nie są pochodną zwrotów polskojęzycznych i nie podlegają bezpośredniemu tłumaczeniu. ATT tłumaczy teksty i dobiera odpowiednie terminy w sposób wyjątkowo trafny.

Tłumaczymy skomplikowane opisy technologii

W firmie ATT.PL tłumaczymy bardzo skomplikowane opisy technologii, instrukcje, dokumenty certyfikacyjne, materiały reklamowe, oraz prawne, za każdym razem będąc w pełni zadowolonymi. Najlepszym potwierdzeniem jakości, jest uznanie jakości przekładów w oczach naszych Klientów zagranicznych.

Jakość tłumaczenia

Prezentowana jakość tłumaczenia była i jest wyjątkowo dobra i ewidentnie lepsza od konkurencyjnych biur tłumaczeń. Jakość tłumaczonych przez Biuro Tłumaczeń Technicznych ATT.PL tekstów nie okazała się jednorazowym wysiłkiem, jest utrzymywana na wysokim poziomie od wielu lat i to zdaniem IZODOM bardzo pozytywnie wyróżnia BIURO TŁUMACZEŃ ATT.PL na tle całego polskiego rynku usług tłumaczeniowych dla firm. Od lat korzystamy wyłącznie z usług ATT.PL, mimo iż posiadamy szereg pracowników sprawnie posługujących się językami obcymi.

Terminowość, miła obsługa

Dodatkowo terminowość, miła obsługa, oraz pomoc w dość trudnych kwestiach językowych (tłumaczenia na turecki, czy dokumentacji techniczno-prawnej z języka irańskiego – farsi) powoduje, że rekomendujemy każdemu usługi ATT.PL!

 

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. – producent materiałów budowlanych dla budownictwa pasywnego

 

Z poważaniem,
Jakub Wójcik

Dyrektor ds. Eksportu
0048 502 283 309
Jakub.wojcik@izodom2000polska.com

Opinia Izodom z branży budownictwa o Biurze Tłumaczeń ATT